Ambarlı Sıhhi Tesisat

Ambarlı sıhhi tesisat ustaları kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği gibi tesisat konularında hizmet vermektedir. Avcılar tesisatçı modern teknik donanımları kullanarak ev ve iş yerlerine servis sağlamaktadır.

Ambarlı tesisatçı teknik kadromuz ile bodrum katlarına ilişkin karşınıza çıkabilecek su kaçağı şikayetlerinizi değerlendiriyor ve adresinize 20 dakika içinde gelebilecek düzeyde sizlere hizmet veriyoruz.

Avcılar Ambarlı Tesisat Ustaları

Ambarlı sıhhi tesisat olarak bina bodrumlarında yer alan su kaçakları şikayetlerinin farklı sebepleri olabileceğini ekleyelim. Öncelikle pis veya temiz su mu olduğu araştırılması gerekiyor. Bazen İSKİ hatası bazense kaynak suyu çıkması nedeniyle özellikle bahçeye kuyu kazdırılması ve oradan kepçeyi vurmanızla birlikte su çıkması gibi vakalar karşınıza çıkabilmektedir. Bahçeden eğer bodruma su girişi varsa bunu önlemek için öncelikle su izolasyonu ve ayrıca drenaj hattının yapılmasına öncelik verilmesi gereklidir. Eğer bodrum katında bir boru sızdırıyor ve çatlamış ise bu duvar dışında yani açıkça görülen bir bölmede yer alıyorsa onu hızlıca onarabilir ve hatlara aynı gün içinde yeniden su verebiliriz. Sorun duvar içindeki bir borudan yer alıyorsa su sıcaklığına bağlı olarak ve beton içindeki yayılımlarını izlemek koşulu ile iki cihaz ile araştırma yapıldıktan sonra kırılacak kısım yani boruya ulaşabilmek için atılacak ilk adımda sağlıklı karar verebilen bir firma olmaya devam ediyoruz. Sizde teknik bu tarz sıkıntıların veya bodrum olmayabilir, iş yerleri ve AVM tuvaletleri, mağazalar, üretim tesislerine bağlı olarak benzer problemlerde bizleri arayınız.

Ambarlı sıhhi tesisat her zaman sorunun en derinine inebilecek ve doğru tekniklerle analiz yapabilecek bir kadroyu bulundurur ve 20 dakika da bizi aradığınız adrese ulaşmış oluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55