Avcılar Yeşilkent Tesisatçı 0212 674 69 83 – SU KAÇAĞI BULMA

Avcılar yeşilkent tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistele su kaçağı tespiti , robotla tıkalı boru açma ve petek temizliği servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Avcılar tesisatçı firmamız mondern teknik cihazlarla ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

Kırmadan Profesyonel Tesisat Çözümleri

Avcılar yeşilkent tesisatçı herhangi bir kirlenme oluşan lavabo içi meydana geldi diye hemen eline balyozu alan bir firma değildir. Eğer böyle bir şey karşınıza çıkarsa o tesisatçıya “neden kırıyorsun, emin misin” diye sormanızı isteriz. Çünkü biz emin olmak için kameranın en dar lavabo içlerine bile sığabilecek özellikte yer alan elektronik cihazları kullanmaktayız. Avcılar yeşilkent mahallesi tesisatçı cami, AVM gibi yerlerde bol miktarda bulunan musluk, tuvalet, lavabo, gider içlerindeki tıkanmalar, çeşitli arızalara yönelik kısa zamanda adrese gelmesi ile acil şekilde destek sunmaktadır. Artık eskiyen bir musluğu tamamen söküp atmak yerine onun içindeki parçaların düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Bazen musluğu değiştirirsiniz fakat su kirli akmaya devam eder. Sizler için o musluğa gelen su borularını dıştan analiz edilmesi ve varsa kaçak durumu açığa çıkartılmasını uygulayabiliriz. Şu anda cihaz teknolojisi alanında eğer Çözüm Merkezi çalışanlarının kullanımında bulunan ekipmanları bulundurmayan farklı firmalardan destek alırsanız, boruların geçtiği bazı yerleri olduğu gibi kırmayı seçebilirler. Biz ise problemi bularak, ancak orada çalışma yapabileceğimizi söylüyoruz.

Avcılar yeşilkent tesisatçı musluk damlamaları, hayvansal et ve yağların koku yaptığı lavabo içlerinin açılması gibi hizmetleri bulunmaktadır. Bunda en çok et üretim veya işleme özelliği olan firmaların lavabolarında sorun çıkmaktadır. Sıklıkla tıkanabilir ve onların açılması her ne kadar kilolarca et parçacığı olsa bile bizler için anormal bir sürpriz olmayacak şekilde yapılabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55