avcılar parseller tesisatçı

Avcılar Parseller tesisatçı firması olarak makineli su arıza tespiti, tıkalı gider açma ve ilaçla petek temizliği servisleri vermekteyiz. Evde radyatör petek temizliği yapan servisiz. Petek dışı temiz olsa da içi son derece kireçli olabilir ve bunu cihazla kontrol ederek, tesisat kirliliğini durduracak kimyasal ilaç eklenmesi ve sürekli en baştaki petekten, en sondakine kadar temizleme sıvısının geçmesini sağlarız. Tüm petek içi kirler dikkatlice çözünür ve sistemdeki maddeleri cihazla alınır duruma getiririz. Güçlü motor seviyelerinde sirkülasyon yapılacağı için kısa sürede senelerin kirliliğini alabilir ve peteğe zarar veren maddeler, kireçler, paslardan arındırmış oluruz. Bu da peteğin verimli ısınması için yapılması gereken pek çok unsuru barındırmaktadır.

Parseller Su Kaçağı Tespiti

Parseller tesisatçı kırmadan kanal temizleme servisidir. Kanal temizleme, tıkanıklık açma kırmadan nasıl yapılır? Tahrip etmeden mikro kamera ekipmanı gider kanalı içinden gözlem amaçlı kullanılır. Beton kırılması olmaz. Gider kanalına bakılır ve atık bulunması ile birlikte yay takılır. Yaydaki bir uç atığı ilerletmek diğeri de cihaza takılı olmasından dolayı titreşim yayarak iletken vazifesindedir. Sayısız türdeki atıklar için kullanılır ve maliyeti eski tekniklere göre gerçekten daha tasarruflu ve kesin çözüm sunmaktadır.

Avcılar Parseller tesisatçı kırmadan cihazla su kaçağının yerini bulan servistir. Ortalama 30 dakika içinde basınç testi ve ses dedektör ikilisini kullanarak su sızıntısı çok az bile olsa veya daha şiddetli, sesli oluşturacak faktörler olsa bile yer tanımlamayı hasarsız yapabiliriz. Yüzlerce su kaçağı tespiti firmaları vardır fakat hepsinde cihazlı su sızıntısı bulma yöntemleri yoktur. Örneğin, duvarın içindeki su akıntısı o duvarın kırılacağı anlamına gelmez. Üst katın mutfak zemini, duvarının içinde su sızıntısı, kombi tesisatında kaçak, lavabo, çamaşır, bulaşık makinesinde kaçak gibi durumlarda olabilir. Hepsini gerekirse gider içinde kamera kullanılması sonucunda araştırılmasını yapabilir ve problemleri çözebiliriz. Parseller tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55