Avcılar Robotla Lavabo Açıcı

Avcılar robotla lavabo açıcı firması olarak lavabonuza zarar vermeden kameralı robot cihazlarla tıkalı lavabo açıcı servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Avcılar semtine hizmet veriyoruz.

Avcılar Lavabo Açan Tesisatçılar

Avcılar robotla lavabo açıcı ile evinizdeki lavaboda taslı sifon varsa içleri dolu hale gelirse bunun tıkanma nedeni olabileceğini söylemeliyiz. Her lavabo tesisatında tıkanma için aynı sorun olmayacaktır. Ürünler çok çeşitli olduğu için direkt gider ağzını kullanarak o lavabo sifon borusu içinden direkt kanalın içine aygıt ile bakarız. İnceler ve oradaki ve duvarın öbür tarafındaki kanalın içi dahil geniş çaplı araştırmalar içerisine girebiliriz. Avcılar robotla lavabo açıcı ile atık yakalama teknolojisi kanal içlerinden uygulanmaktadır. Pimaşta belli alanda hapsolan ve sabit halde duran atıklar için bizler kanaldaki kirli oluşumları kameralı lavabo açma ile bulmaktayız. Balçık veya son derece sert olması ve atık türüne yönelik bazı ilaç eklemeleri yaparak, robot cihazdaki uzuvları kullanıp kanalın içlerinden müdahale edebiliyoruz. Lavabo kanalı dolan pimaş için direkt atığın içine girebilecek orta ve kenarlardan özel uçlar ile ittirebilecek, kesebilecek, parçalayabilecek mekanizmalar kullanıyoruz. İşlemler anlık takip edildiği için hata yapmaksızın lavabo açan firmalar olarak işlemleri devam ettiriyoruz. Suyu basınçlı yıkama ile temizleme yapabilir veya bazı nesnelerin direkt kanaldan alınmasını bile 30 metreye yakın alanda bizler yapabiliriz.

Avcılar robotla lavabo açıcı yüksek çözünürlüklü kameralar kullanmaktadır. Atık birikmelerinin tamamen kanaldan temizlenmesi için kontroller gerçekleştirmekteyiz. Sızdıran lavabo gideri için lavabo açan tesisatçı ekibimiz hasar raporu çıkartıp onarım için sizlere bilgi ve fiyat tarifesi verebilir. Lakin, hasar yoksa tadilatta olmayacak veya minimal olarak kalacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55