avcılar kaçak su tespiti

Avcılar kaçak su tespiti yapan firmalar ile su kaçağı arızasının nerede olduğunu noktasal olarak bulup tamir ettirebilirsiniz. Cihazsız olarak kaçak tespiti yapmak zordur kırım döküm gerektirir yani sağlam yerlerde yerinde kalmaz pek çok tamir masrafı çıkar.

Avcılarda kaçak su tespiti yapan firma arayaşı içinde iseniz en uygun fiyata servis veren Avcılar tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz. Su kaçaklarında son teknoloji cihazlar kullanıyoruz yer tespiti yapıltıktan sonra tamiri ise 1 yıl garantimiz altındadır.

Kırmadan Kameralı Kaçak Su Tesisatı

Avcılar kaçak su tespiti su kaçaklarını beton kırmadan arayan cihaz kullanır. Evi kırmadan, komple tesisat yenilemesi yapmadan arızalı tesisatı hassas ölçüm yapan cihazlar ile bulmamıza ne dersiniz? Alt komşuya akan su kaçağı veya kaçak su tespiti alanında farklı türdeki bina içi sızıntılar için tesisatı dıştan ve içten kontrol edecek cihazlarımız ile tam başarı almak için sizlerleyiz.

Avcılar kaçak su tespiti üst katın tuvaletinden su akmasını onaran firmadır. Üst kattan sürekli su akıyor ise akan suyun sürekliliği, akış şekli, tesisat türü gibi belirtiler ile araştırmayı dar hale getirebiliriz. Su damlasının düştüğü yerde leke oluşmuyor ise temiz su hattı, eğer leke ve koku varsa gider kanalı içinde sızıntı yer alabilir. WC, alaturka tuvalet, klozetten alt kata su kaçağı gibi pek çok yönü olabileceği gibi kanal içlerine özel kamerayla bakılması ile çatlama yapan gider kanallarının tek tek bulunması kısa sürede tamamlanabilir. Tesisat kullanıldığı sürece damlama da devam edeceği için bir an önce önlem alınmasını önermekteyiz. Atık giderinde su kaçağı bulan firmalar olarak onarım işlemlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan alt kata atık, lağım su sızıntısı problemlerini onarabiliriz.

Avcılar kaçak su tespiti su borusu ek yerinde su kaçağı bulan firmadır. Kaynak yapılan su borusunda ufak sızıntılar birleşme bölgelerinde yer alabilir ve ayrışması ile oldukça fazla su açığa çıkacaktır. Detektör ses cihazı ile su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz sızıntıların yerlerini saptayabilir ve onarımlar da geniş bir alana yayılmadan çözüme kavuşabilir.

 

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55