Avcılar Tesisatçı

Evinizde iş yerlerinizde yaşanan tesisat problemlerinizde Avcılar semtinde ulaşabileceğiniz bir tesisatçı servisi var. Yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyim ile Avcılar tesisatçı genel servis vermektedir. Profesyonel cihaz sistemleri kullanan ekibimiz sizlere ekonomik çözümler sunmaktadır.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçak Bulma

Eviniz altını mı ıslatıyor ? Komşu ile aranız açılmasına mı neden oldu. Firmamızda bulunan kamera sistemleri kırmadan su arıza tespiti yapıyor. Tüm tesisatı kontrol ederek su kaçağı oluşturan borunun noktasını tespit ederek sadece o bölümü onarıyoruz.

Avcılarda böyle bir hizmet daha önce görülmedi teknoloji artık Avcılarda cihazlı tesisatçı servisi var. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve etkin cihazlar kullanımı ile su kaçakları artık problem olmaktan çıkıyor.

Tuvalet ve Diğer Gider Tıkanıkları Açımı

Su iyi gitmiyor mu yoksa daha vahim olan geri taşmalar mı meydana geldi ? Panik yapmayın Avcılar tesisatçı boruları sökmeden tıkanıklığı robot sistemi ile etrafı kirletmeden kısa bir süre içerisinde açmaktadır.

Petekler hiç iyi ısıtmıyor

Yüksek derecede yakmanıza rahmet kışın bir türlü ısınamıyor musunuz ? Petekleri yokladığınız da kendisine bile faydası yok mu ? İçindeki kirlerden sebep ısı dolaşım sağlayamıyor demektir. Avcılar tesisatçı olarak petek temizleme makinelerimiz ile tüm boruları ve radyatörleri temizliyoruz. Özel kireç ve tortu sökücü kimyasallar ile basınçlı petek temizliği makinesi kullanarak temizlik işlemi yapıyoruz. Siz ilk günkü gibi ısınmanın keyfine varıyorsunuz dolayısı ile faturanızda % 30 yakıt tasarrufu sağlıyorsunuz.

Diğer Hizmetler

Yeni su tesisatı çekimi , tesisat bakım ve onarımı , armatür montajları , klozet iç takım montajı , armatür montajlama işleri yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55