Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti 0551 231 83 55

Gümüşpala su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız kamralı su kaçağı bulma cihazları ile aynı günde hizmet vermektedir. Avcılar tesisatçı ile her zaman eksik değil tastamam ve yerinde analizler ile kaçakları bulmada üstün teknolojileri kullanmaya devam ediyoruz.

Alt komşunun tavanında kabarmalar ve su damlacıkları olması muhtemeldir kamera sistemlerimiz ile su kaçağı tespiti yani sızıntı yapan borunun noktasını buluyoruz. Etrafı kırıp dökmeden sizde masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz.

Tesisat kaçağı kırım yapmadan bulunur

Gümüşpala su kaçağı tespiti olarak ofislerimizi aramanız ile birlikte hızlıca ekiplerimizi yönlendirebiliriz. Tesisatlardaki problemler bazen sizin dairenizle sınırlı kalmayıp büyük çapta olabilir. Ana atık giderleri de patlama veya sızıntı yapabilir. Biz buna kolon borusu ismini veriyoruz ve bu sızıntılar yüzünden tesisatı verimli şekilde kullanmanıza apartman yöneticisi izin vermeyebilir. Sıkıntıyı ortaya çıkanlar arasında bu sistemlerin çatı için bazı hava alabileceği kısımlar vardır ve buradan bir hayli yağmur suyu alması bir etken iken terleme dediğimiz borunun dış yüzeyinin boncuk boncuk olması durumunda sızıntı bir miktar azdır. Aslında tesisatın sıcak olan boru sistemlerine ne kadar yakın olduğu da önemlidir. Muflu ağız sabitlenmiş olduğu aksamdan uzaklaşarak çıktığı anda sorun oluşabilirken conta problemi de sebeplerden sadece bir tanesidir. Kokunun hızlıca yayıldığı ve özellikle şikâyetin görüldüğü bölgelerde ekiplerimiz termal kamera ile duvar arkasında sabitlenen boruyu bularak, o kısımdaki çatlaktan eğer emin ise matkap ile bir miktar delme işlemi yaparak tesisat ulaşır ve düzeltici önlemleri almaya başlar.

Gümüşpala su kaçağı tespiti ile karmaşıklığı nasıl çözdüğümüze dair örnek bir açıklama yapalım. Birkaç tane boru sisteminin farklı hatlara bağlı olmasına karşın bazılarının üst üste eklenerek ilerlediğini düşünelim. Sızdıran bir taneyi bulmak için biz zemine termal kamera eklememiz ile birlikte hemen harita ekrana çıkacaktır. Bunun üzerine sızdıran kısım anında bulunacak ve kırılacak yer tespit edilecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55