gümüşpala tesisatçı

Gümüşpala tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, kombi petek bakımı ve makineli tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Alt kata akan suları makine ile bularak onaran su kaçağı tespiti servisi olup, hasar tespiti de yapmaktayız. Kanal borusu çatlağını bulan cihaz kameralı tespit ekipmanlarımızdandır. Gider içlerinden gözlenir ve yerleri bulunur. Özel kıvrım kablosu ile her gider içine ittirildiğinde, gider borusu nereye ulaşıyorsa o hatlara geçer. Otuz metre gibi uzunluğa kadar erişiriz tek tek iç düzeneklere bakarız. Su akıtan gider borusunu bulan servis olarak bu şekilde analizden sonra isterseniz hasar tespiti de yaparak ne kadar maliyetin olacağını söyleyebiliriz. Onayınız dahilinde de tamir işlemlerine geçebiliriz.

Gümüşpala Tesisatçı Numaraları

Avcılar Gümüşpala tesisatçı düşmüş olan petek sıcaklığını düzelten petek temizliği servisiyiz. Peteğin altı sıcak üstü soğuk veya farklı yüzeylerdeki soğumaların nedenlerini termal kamera ile araştırarak direkt petek kenarından kimyasal ilaç veya kombi, havlupan girişleri ile kanala kimyasal ilaçlı makinemizle göndererek yıkama yaparız. Tortu, çamur, kireç ne varsa bu yıkama sıvısı çözünür duruma getirir ve kanaldaki alınarak cihazımızda sıkışması sağlanır. Bu sayede kaloriferin daha iyi ısınması hedefinize bir adım daha yaklaşırsınız.

Gümüşpala tesisatçı giderlerde kırmadan tıkanıklık açma yapan firmayız. Gider içlerinde aşırı maddeler birikebilir. Tuvaleti ne kadar temizleseniz de yine tıkanma nedeni bu maddelerden kaynaklı olabilir. Tesisat içinde kamera kullanıp güzelce gözlem yaparız. Özellikle aşırı yağmurlu havalarda tuvalet, lavabo, banyo taşması karşınızda olabilir. Atık duran alanlar bulunup, atık parçalayıcı yay takıp, makinelerle onları ufalarız. Giderden rahatça geçmesini sağlarız. Kırma dökme olmadan tüm bunlara sahip olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55