Avcılar Su Tesisatçısı

Avcılar su tesisatçısı servisimiz arızalara bir telefon kadar yakın üstelik son teknoloji cihazlarımız ile hizmet veriyoruz.Su kaçakları, lavabo tıkanıklıkları, gider açma gibi sorunlar her evde ve iş yerinde karşılaşabileceğimiz sorunlardır.

Su kaçağı bulmak için acaba nereden kaynaklanıyor diye bir elimizde balyoz bir elimizde su tesisatının geçtiği haritayla duvar kırma dönemi artık çok geride kaldı. İleri teknoloji sayesinde icat edilen bir cihazla kırmadan su kaçağının yeri tespit edilebiliyor. Sadece su kaçağının olduğu nokta tespit edilip açılıyor ve tamiratı yapılıyor. Diyelim ki evde su kaçağı var. Bölgesel küflen meler, kabarmalar, dökülmeler meydana geliyor. Evde belirgin bir rutubet kokusu var ve alt komşunuza da su sızıyor. Bu sorunu nasıl halledeceksiniz? Aslında çok kolay bu sorunu çözmek. Yapmanız gereken elinde teknolojik aletler ve teknik donanım bulunan bir su tesisatçısı bulup çağırmak. Avcılar Su tesisatçısı gelecek bu cihaz yarımıyla kaçak nereden kaynaklanıyorsa bulup sadece o noktayı açarak tamir edecek. Hiçbir yeri kırmadan yıkmadan cihazla arıza tespiti yapacak. Üstelik saatlerce vakit harcamadan yapacak bunu. Ayrıca gelen usta işini iyi bilen bir usta olacağı için kaçak yapan bölgeyi açtığında nasıl bir tamir yolu izlemesi gerektiğini bilecek.
Su kaçakları gibi tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklıkları gibi konularda da teknolojik donanıma sahip su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Lavabolar ne kadar filtreyle korunmaya çalışsa da dökülen yağ atıklarının donması, sabun köpüklerinin katılaşması gibi nedenlerden dolayı tıkanabilir. Lavabonu tıkandığında uzman bir firmadan veya tesisatçıdan yardım alabilirsiniz. Güçlü basınç kuvvetine sahip tıkanıklık açma makinesi sayesinde hiçbir boruyu kırmadan yerinden çıkarmadan kolayca lavabo açtırabilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey bu konuda da ustalardan veya uzman firmalardan yardım almaktır. Bu konuda Avcılar su tesisatçısı hizmetinizde olacaktır.
Tuvaletler evlerin ya da iş yerlerinin en çok kullanılan yerleridir. Bazen eritemeyecek sertlikte tuvalet kağıtlarından bazen kireçlenmeden bazen yanlışlıkla düşen sert akıp gitmeyen veya erimeyen cisimlerden dolayı tıkanır. Bunu açmak için saatlerce uğraşmanıza gerek yok. Yine uzman firmalar veya teknik donanıma sahip ustalardan yardım alabilir ve tıkanıklığı onlar sayesinde cihaz yardımıyla açtırabilirsiniz. Sizin uğraşmanıza gerek yok yapmanız gerek sadece arayıp usta çağırmak.

Leave a comment

0551 231 83 55