Avcılar Petek Temizliği 0551 231 83 55

Avcılar petek temizliği yapan tesisatçı mı arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz petekleri sökmeden özel makine ve kimyasallarla temizlik adet başı 30 TL sizde 2015 yılı kampanyamızdan faydalanın. Avcılar tesisatçı olarak son teknoloji petek temizleme makineleri ve kimyasalları ile tesisatı temizliyoruz.

Avcılarda Petek Temizliği Bizden Sorulur

Avcılar petek temizliği özenli çalışmaları ile peteklere basılan kimyasalların nötralize edilmesi ile temizlikte çığır açan teknikleri uygulamaya devam ediyoruz. Eğer petek içerisine kimyasal madde eklerseniz ve ağırlıklı olarak sadece içindeki maddeleri yapıştırdığı yerden çözmek ve ilerletmek amaçlı ise hijyenin kolay bir yolunu da bulmuşsunuz demektir. Fakat cihazı bağla ve çalıştır şeklinde kolay bir iş olmayıp, yeterince temizlenene kadar gerekirse ekstradan yeni maddelere ekleyerek tam bir sağlıklı duruma gelmesini sağlıyoruz.  Avcılar petek temizliği yapan tesisatçı olarak amacımıza ulaşmak ve müşterilerimize en iyi şekilde tesisatlarına bakım yapmak için emek sarf etmeye devam ediyoruz. Peteklere kimyasalı uyguladık ve dışarı çıkmasını sağladık. Son aşama petek içlerine su basılmasıdır. Sonrasında sökülmüş radyatör varsa (havlupan) geri takılır. Radyatörlerde tek tek hava varsa onların alınması sağlanır. Kombi kullanıyorsanız, cihazı çalıştırmaya başlarsınız ve ideal ısıya kısa zaman sonra gelecektir. Odanızın sıcaklığı aynı gün akşamı büyük oranda düzelecek ve eskisine göre daha iyi bir düzeye yükselecektir. Ayrıca uygulama alanı olarak yani cihazı bağlayacağımız yer anlamına üç tane seçenek karşımıza çıkmaktadır. Uygun bir petek, havlupan ve varsa kombi olarak sıralayabiliriz. Bunlardan hangisinin olacağına ustalarımız karar verecek ve petek sayısı, kirlilik durumuna göre başlangıçta eklenen kimyasallar artırılabilir ve inanın kombi kullanıyorsanız daha az yakıt tüketmek isteyeceksiniz.

Avcılar petek temizliği ile ortalama 6-8 civarı petekleri sadece 2-3 saat gibi zamanda temizleyebiliriz. Eğer ki daha fazla petek varsa veyahut çok sayıda bina içleri veya otel gibi yapılarda temizlik yapılacaksa daha fazla cihaz kullanarak zamandan kazanabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55