ambarlı tıkalı lavabo açma

Ambarlı tıkalı lavabo açma 99 TL son teknoloji robot cihazları kullanarak lavabo tıkanıklığını açıyoruz bize 0212 674 69 83 ten ulaşabilirsiniz. Avcılar ambarlı tesisatçı olarak lavabo açma yöntemlerimiz arasındaki kullanılan müdahalelerle bir kıyaslama yapacak olursak hepsi de birbirinden özel çalışmalarımız var fakat kanal açıcının yeri bir başka özeldir. İsterseniz küçük bir örnek ile devam edelim.

Ambarlı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ambarlı tıkalı lavabo açma kalıcı olarak tesisatları onarma merkezi olarak boru çaplarına yapışmış şekilde örneğin 1-3 santimetre kare gibi alanları olan atıkların rastgele kaldığını düşünelim. O bölgeleri incelerken bir süre sonra kümelenen, bir araya gelen, daha kötü koyu halde koku yayan atıkları da neredeyse 100’lük borunun %70’lik gibi alanını kapladığını düşünelim. İrili ufaklı olanları uzaklaştırmada kanal açıcı daha aktiftir ve özeti şu şekildedir. 100’lük boruya tam sığabilecek düzeyde cihazın ön bölümüne takılması şeklinde cihazı ayarlarız ve lavabo içine göndeririz. Kanal içinde yani gider hatlarında ilerleyen cihaz atığa geldikçe önüne ekler ve cihaz ileri gittiği müddetçe onu uzaklaştırır. Son olarak daha ilerdeki atığa kadar bunları taşırız. O bölgeyi dağıtmak amacıyla tazyikli suyu göndererek parça pençik olmasını sağlarız. Dağılan ve zayıflayan atıkları yine kanal açma mekanizması ile sadece birkaç metre daha ilerletebilirsek tamamen uzaklaştırmış ve sorun olmaktan çıkarmışız demektir.

Ambarlı tıkalı lavabo açma olarak hiç vakit kaybetmeden ve tek sefer hizmet almanız karşılığında tam anlamı ile kalıcı şekilde sorunsuz hale gelen tesisatları sizlere vaat edebiliriz. Ne dersiniz; uygun bir rakam ve garanti sunan nadir firmalardan bir tanesiyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55