Avcılar Kameralı Tesisat Kaçak Tespiti

Avcılar kameralı tesisat kaçak tespiti firması olarak son teknoloji cihazlarımızla kırmadan tesisat kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Avcılar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Avcılar Tesisatta Kaçak Bulan Firmalar

Avcılar kameralı tesisat kaçak tespiti kombide su kaçağı bulan firmadır. Kombilerde termal kamerayla su kaçağı bulan tesisatçı olarak kombinin su miktarının eksilmesi sorunlarını cihazlarla araştırarak, kırmadan teşhis yapıyor ve onarıma geçiyoruz. Avcılar kameralı tesisat kaçak tespiti kombide su eksilmesini onaran firmadır. Kombi su tesisatında kaçak varsa, kombi sıklıkla su eksiltiyor ise termal kamera kullanarak tesisatın neresinde sızıntı varsa yerlerini saptayabiliriz. Şöyle ki duvar, fayansın içindeki sıcaklık haritasını tam olarak çıkartan kızıl ötesi sinyalleri kullanırız. Su arıza tespiti kamera ne tarafa çevrilirse fayansın iç kademesinde, derinlerindeki sıcak su borularının yerini saptar ve sızıntı oluştuğu noktalarda cihazda yuvarlak ve farklı renkte belirtiler görürüz. Tesisat kaçağı tespiti yeri de hatasız olarak gözlenir. Su kaçağı bulma fiyatları o nokta kırılarak onarım yapılabileceği gibi diğer seçenek basınç değerlerine bakılır. Su sızıntısı test pompası veya kombi cihazı bu amaçla kullanılır. Kombi su kaçağı tamiri yapan usta ekibimiz tesisata kombi sızıntı önleyici kaçak durdurucu sıvıyı makineyle gönderir ve açığa çıkan delinme noktalarına sıvı katılaşmaya başlayarak o noktaları tıkar. Kombi kaçak tamir kimyasalı kullanılması için tadilata gerek yoktur ve işe yaradığını mutlaka bazı ölçümler ile test ediyoruz.

Avcılar kameralı tesisat kaçak tespiti kombi su kaçırmasını düzelten firmadır. Kombi su kaçak yapması kendiliğinden düzelmez. Devamlı su eklemesi yapmanız gerekir. Akan su binanın farklı yerlerinde kendisini belli eder ve sorun düzelmez. Ancak cihazlarımızla araştırma yaptığımızda kameralı su kaçağı tespiti sistemine ek olarak dedektör ile tam yerlerini bulduktan sonra kombilerde su arıza tespiti garantili ve inanılmaz hızlı bir şekilde düzelebilir.

 

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55