Avcılar Cihazla Çalışan Tesisatçılar 0551 231 83 55

Avcılar cihazla çalışan tesisatçılar olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma robotu ile tuvalet ve lavabo açma hizmetleri vermekteyiz. Avcılar tesisatçı son teknoloji cihaz robotlar ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat problemlerini gidermektedir.

Avcılar Kamera Cihazlı Tesisatçı

Avcılar cihazla su kaçağı bulma araştırmaları ile şehir kanalizasyonu ile bağlantıları pek uygun olmayan boru sistemlerinin nedeninin bazen böcek ve kurt gibi canlıların binalara geçmesi ile sonuçlanabileceğini söyleyebiliriz. Atık su tesisatı kırılma problemi ve o bölgeden geçen bazı canlılarda buna sebep olabilir. Bizler ise kameralar ile yerlerini bularak değişim aşamasına geçebiliyoruz. Bağlantı yeri hatasını onarmak içinde bu sistemler son derece kullanışlıdır. Avcılar cihazla çalışan tesisatçı yalnızca tıkanıklık açma görevinde değil, ilgili atık tesisatı sızıntı ve koku yapması gibi şikayetlerinizde kamera araştırması içerisinde olan noktasal sızıntı yerini de bulabilir. Özel birkaç farklı gider içi kameralı analiz tekniklerimiz gözlem yaparken, çelik yay, su püskürtücü başlık veya metal eritici özelikler ise adeta boruya kenetlenmiş olan nesnelerin, dışkıların orada daha fazla durmasına engel olmaktadır. Tüm bu girişimler içerisindeyken kesinlikle içten başka problemler oluşturabilecek cihazlar kullanmadığımızı önemli vurgulamak isteriz. Yaylı gider içi kameraları kullanarak atık borusu sızma yerleri bulunduğunda o parçanın değişiminin daha hızlı olarak gerçekleşmesi için bazı özel metotlar ile duvarda veya zeminde nereye denk geldiğini anlık olarak bulabilir ve sıradaki aşamaya hemen geçebiliriz.

Avcılar cihazla çalışan tesisatçılar bina kolon ve kat borularındaki sızıntı yerlerinde keşif, araştırma ve onarım gibi süreçleri su tesisatçısı kalitesi ile sizlere sunmaktadır. Her boruda sızdırma yapmaması için bazı ek donanımlar vardır ve ne zaman hasar görürse maalesef ıslanmalar ortaya çıkacaktır. Biz görsel ve işitsel anlamda tekniklerimiz o bölgeleri adeta deşifre ediyoruz ve kırılma olasılıklarını oldukça azaltıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55