Tahtakale Tesisatçı – Kameralı Su Kaçağı Bulma

Tahtakale tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri firmamızca verilmektedir. Avcılar tesisatçı modern teknik cihazlarla Tahtakalede hizmet vermektedir.

Avcılar Tahtakale Mahallesi Tesisatçı

Avcılar tahtakale su tesisat evlerde hobi olarak beslenen akvaryum ve çeşitli hayvanların artıklarının nereye atılması gerektiği konusunda küçük uyarılarda bulunmak istiyor. Küçük taşlar da olsa bir lavaboya kirli sular ile dökülmesinden sonra oradan uzaklaşması zor olmaz. Çünkü suyu tam yerinden döküyorsunuz. Su hareketliliği en fazla durağanlaşmaya başladığı yatay düzemler, dar alanlardır. Örneğin lavabo altındaki sifonun U şeklinde bölmesine takılması bazen çok zor olmamaktadır.

Tahtakale tesisatçı uzmanları ile eğer bu bahsettiğimiz sifon bölümünde tıkanma varsa cihaz ile oraya basınçlı suyu bir miktar ara ara şeklinde tutarak hareketi sağlayabiliriz. Diğer olasılık ise sifonun çatlaması veya borularda aynı etkinin görülmesidir. Çatlayan hatlarda temizliği bazen ertelemek, direkt sorunlu bölgeyi yine kamera ile bularak hareket etmek biraz daha iddialı yaklaşık olabilir. Ayrıca biz sadece bahsettiğimiz örnek için değil bir tesisatı her ne tıkamışsa onlar içinde görevimize hazırız. Mutfakta hazırlanan yemekler, tabaklardaki artıklar, sıvı içeceklerin kalıntıları nasıl bir araya gelince kirletmeye başlıyor ve zamanla bu derecesi artıyorsa, işte bunları açmakta tercihlerini bizden yana kullananlar için zor değildir.

Tahtakale tesisatçı her parça değişiminden sonra onun yeterince güvenli olduğunu inceler. Bir beton delinmişse, sızdırmazlık testi yapmadan o alanı kapatmamız olanaklı değildir. Ayrıca darbe ve donmalara bağlı oluşan çatlaklar gözünüzün önünde ise acil olarak bizden yardım almalısınız. Ertelemeyin ve kalitemize kesinlikle güvenin.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55