Avcılar Pimaş Yıkama 0551 231 83 55

Avcılar pimaş yıkama makinesi ile kırmadan tıkanmış pimaş borusunu temizliyoruz Pimaş Aç hizmeti almak için bizi 0212 674 69 83 ten arayabilirsiniz. Avcılar tesisatçı pimaş açma ve temizleme konusunda aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Kırmadan Robotla Pimaş Açma

Avcılar pimaş yıkama iki türlü yapılmaktadır ; İlk olarak tıkalı pimaşa tanzikli pimaş açıcı robotla açma işlemdir. İkinci işlem ise yaylı robotlarla pimaş içine yer edinen cisimleri dışarı atmaktır. Hangi yöntemi kullanacağımızı tıkanıklıklığın durumuna yerine göre belirliyoruz. Avcılar pimaş yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir. Avcılar tuvalet pimaşı açma , lavabo pimaşı borusu açma hizmeti 99 TL den başlayan fiyatlarla verilmektedir.

Avcılar pimaş tıkanıklığı açma : Avcılar İlçesinde Uzman Kadromuz Robot Cihazlarla 7/24 Tıkalı Tuvalet Açma servisi olarak hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Pimaş aç : Avcılar ilçesinde uzman kadromuz ve robot cihazlarla 7/24 Tıkalı Pimaş aç servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Avcılar Pimaş açma : Avcılar ilçesinde uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarla 7/24 Tıkalı Pimaş açma servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Avcılar Pimaş tıkanıklığı açma ; Tıkalı pimaşı açmak için üretilen kameralı robot cihazlar günümüzde en pratik ve en yaygın yöntemlerden biridir. Robot cihazlar Tıkalı pimaş hattının içine girerek biriken ve suyun gitmesini engelleyen pislikleri hem parçalama hem yakalayıp geri çıkarma özelliğine sahiptir ve en kesin yöntemdir. Diğer bir yöntem ise tıkanan pimaşın içine tazyikli yani basınçlı su vermektir, basınçlı su pimaşın içinde biriken pislikleri iterek hareket ettirin ve o basınçla tıkanıklık açılır hale gelir. Bir başka yöntem ise nalburlarda veya marketlerde bulunan pimaş açıcı özelliğe sahip kimyasal ilaçlardır. Bu kimyasallar eritme özelliğine sahiptirler. Bu ilaçlar pimaşın içine dökülerek tıkalı noktaya ulaşırlar ve eritme özelliğini kullanarak pimaşın içinde biriken pislikleri eritir ve tıkanan pimaş açılır hale gelir. Not : Bu kimyasallar asit özelliği taşıdığı için çok cilde göze teması kesinlikle olmamalıdır, Bu yöntemi kullanırken elinize eldiven giymelisiniz ve kesinlikle solunum yollarınıza zara verebilir bunun içinde maske kullanmalısınız. Bir başka yöntem ise tıkalı pimaş hattını kırıp yenilemektir.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55