Avcılar Mustafa Kemal Paşa Tesisatçı

Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini sürdürmekteyiz. Aynı zamanda Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Avcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Mustafa Kemal Paşa Tesisatçı Firmalar

Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı kombi kalorifer yıkama ve petek temizliği çalışmalarında İstanbul’da harika fırsatlar sunuyoruz. Petekler sökülmez ve işçilik maliyeti yok gibi bir şeydir. Tüm fonksiyon cihaza eklenen kimyasallar ile yapılırken, ilgili daire veya ofiste ne kadar petek varsa hepsine havlupan veya kombi gibi yolları kullanarak erişebiliriz. Artık Kış mevsiminde peteklerin iyi ısıtmaması gibi şikayetleriniz geride kalabilir, ayrıca yakıt tasarrufunun da yolunu açmaktadır. Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı büyük oranda başarı değil garantili su kaçağı tespiti işlemleri ve onarımı sunmaktadır. Servis işlemi bitince müşterisini unutan bir firma değiliz ve size fatura sunarak oradaki tarihten itibaren problem olduğunda hemen bizi aramaktan çekinmeyiniz. Sayısız kanalların ve su borularının yerleştiği binalarda araştırmanında zararsız olması gerektiğini düşünüyoruz. Mutfak zeminine döşenen su borularında sızıntı olması ve hangisinin sızdırdığını bulmak için ses aygıtları ile dıştan boru içinden geçen su seslerine yönelik dinlemeleri yaparken bir taraftan da cihaz ekranına düşen analiz yöntemlerine bakarız. Zorlanmadan yeri dikkatlice ekiplerimiz ile bulunur. Bunu kesinlikle bir bardağı zemine dayayıp sesleri dinleme olarak düşünmeyiniz. Her ses illaki orada boru olduğu anlamına gelmez ve elimizdeki cihazlar çok güzel eleme yapmamızı sağlıyor.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa tesisatçı atık su kanallarının temizlenmesi için tıkanıklık açma sistemlerini öneriyor. Fayansın altına döşenen ve zeminde olmasına karşın oldukça dar yapıdaki bu kanalların içine atığı parçalayabilecek başlıkların girmesi zordur. Yalnızca su taşıyabilecek ve yıkama yapabilecek sistemler ile küvet, duşa kabin, banyo giderinin çalışmaması gibi durumlara net ve kolay çözümler sunabiliriz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55