Avcılar Su Kaçağı Arama

Avcılar su kaçağı arama uzmanları cihazla kırmadan dökmeden gelişmiş aletlerle su kaçağı tespiti servisi vermektedir. Avcılar tesisatçı firmamızda modern kameralı görüntüleme sistemleri kullanarak ev ve iş yerlerinde meydana gelen su kaçaklarını tespit ediyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Avcılar

Avcılar su kaçağı cihazla arama olarak kombi bar basıncının düşmesi sorunlarında su arıza arama ekiplerimiz kalorifer peteklerini cihaz ile tarayarak soğuma, damlatma, su kaçırma gibi şikâyetlerinize tam çözümler sunabilir. Petek metalinde kaçak durdurucu kimyasal sıvılar ile aslında metallerdeki o küçük damlama bölgelerini tam olarak durdurmamız mümkündür. Bunu da petekleri kırmadan sıvı solüsyonlar ile yapmaktayız. Ayrıca bu işlem uzun bir vakit almamasının yanı sıra peteklerdeki tüm kirleri de temizleyerek tam çözüm sunmaktadır. Avcılar su kaçağı arama ile petek metalinin damlatmasının sebebinin içindeki kireç gibi maddelerin çoğalması, metalde baskı oluşturması ve inceltmesi, çürütmesi şeklinde yazabiliriz. Bizler kalorifer su kaçağı bulan tesisatçı İstanbul ekibiyiz ve binada farklı sıcak, soğuk, atık su borusu problemleri içinde bizleri arayabilirsiniz. İncelen metaldeki o esnekliği, kusuru bazı sıvı kapatıcılar ile ortadan kaldırabiliyoruz. Bunun için soğuma olan petek bölgelerini termal cihaz ile ısıya olan duyarlılığını ve bazı diğer analizleri yaparak başlarız. Peteklerin içinin tamamen temizlendiğinden emin olup olmak için havlupan girişi ile tüm pislikleri tahliye ederiz.

Avcılar su kaçağı arama ile temizlik sonrasında petek içindeyken hava ile ilk buluşması anında katılaşmaya başlayan sıvı kapatıcılar ile petekten alt kata su sızıntısı gibi problemler İstanbul’da tarih olabilir. Ayrıca petekleri taşıma, yerinden sökme gibi bir ihtiyaç kesinlikle olmamakla birlikte, tüm çalışmalar için sizlere bir de garanti süresinin verildiğini unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55