Su Kaçağı Tespiti Ve Onarımı Avcılar İstanbul

Su kaçağı tespiti ve onarımı avcılar istanbul firması olarak evinizde bulunan su kaçağını kırmadan dökmeden su arıza tespiti hizmet vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Avcılar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Ve Tamiri Avcılar

Su kaçağı tespiti ve onarımı avcılar istanbul akustik dinleme yaparak su kaçağını bulan firmadır. Su sızıntısını bulmanın yolları nelerdir? Şüphesiz çok sayıda faktör vardır. Duvar, parke, fayans içinden veya betonun daha derin alanlarından ses dalgaları geliyor ve su sızıntısına benziyor ise yüzeylerde mikrofon alıcısını gezdirerek işlemler yaparız. Su kaçağı bulan tesisatçı sesin en net hali ile duyulması, çevreden gelen gürültüleri gizleyerek konumunu saptayabiliriz. Su kaçağı tespiti ve onarımı avcılar istanbul su basıncı yöntemiyle su kaçağını kırmadan bulan servistir. Yukarıdaki bahsettiğimiz yönteme geçmeden önce tesisatınızla sınırlı kalacak düzeyde su borusu içindeki basınç ölçümünü yapabiliriz. 3 bar basıncının ölçüm sırasında gerileme, sabit kalması gibi belirtilere yönelik hasarın sizin evinizde olması veya farklı dairelerde olabileceği gibi konularını değerlendiririz. Bazı kameralı su kaçağı tespiti ile bu işlemin ardından banyo, mutfak, tuvalet duvar zemin gibi alanlarda sıcak su tesisat borularında kaçak olması gibi pek çok durum termal kameralı inceleme sonucunda da net olarak görülebilir. İşaretlenecek sorunlu bölgenin onarımını titiz şekilde yaparak, ölçüm, tekrar kontrol ve su sızıntısını tamamen onaran firma olarak garanti süreleri vererek sonuçlar üretmekteyiz.

Su kaçağı tespiti ve onarımı avcılar istanbul maliyeti düşük cihazlı su kaçağı bulan tesisatçı firmasıdır. Yok parasına başlangıç tarifeleri ile duyuru yapan firmalar karşı sizleri uyarmaktayız. Sırf basınç ölçüm cihazında düşük kaliteli sistemlerin tercih edilmesi bile yanlış sonuçlar üretecek ve hatalı kararlar alınmasını sağlayacaktır. Her bina değerlidir su arıza tespiti onarımı yapan, alt kata su kaçağı tespiti kırmadan yapan su kaçağı bulan firmalar arıyorsanız Çözüm Merkezi su sızıntısı servisi 7/24 açıktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55