Tesisat Arıza Tespit Cihazı Avcılar

Tesisat arıza tespit cihazı Avcılar semtinde kullanan su tesisatçısı olarak kırmadan makineli robot cihazlarla su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat su kaçakları konusunda kamera sistemleri , dinleme cihazları kullanarak ev ve iş yerlerinde hizmet vermektedir.

Tesisatta su kaçağı var ise sıradan tesisatçıları aramadan önce bize danışın çünkü su kaçağını kırarak bulmak size masraf çıkartır. Kameralı görüntüleme cihazı ise arzayı noktasal olarak gösterir sağlam yerler kırılmaz paranız cebinizde kalır.

Tesisat Kaçağı Tespiti Avcılar

Tesisat arıza tespit cihazı Avcılar evi yıpratmadan teras katı detektörü ile ses yapan su borularını kesin olarak su kaçağı bulan tesisatçı ekipleri ile güvendesiniz. Karşımızda izolasyon sızıntıları da olabilir. Suların beton içine yerleşmesi normaldir. Üstelik iç katmanlardan başlayarak apartmanın çoğu dairesinde duvar ıslaklığı oluşmasına neden olabilir. Basınçlı test pompası ile su sistemlerinde bazı analizler yapılıp varsa sızmaları durdurmak için içten kapatıcı sıvılar eklenebilir. Ayrıca ses yoğunluğu daha çok olan yani borudaki ilk suyun sızdığı yerleri bahsettiğimiz ses detektörü ile beton içindeki su kayıplarını kırmadan su kaçağı yer tespiti ile bulabilir ve onarımlara geçebiliriz. Avcılar tesisat arıza tespit cihazı garantili su borusunda çatlak onarımı yapabilecek olan ve bunu da bazı faktörlerde kimyasallar ile uygulayabilecek Avcılar tesisatta su kaçağı bulan firmalar en başarılı sonuçları vermek istemektedir. Suyun sürekli betondan damlamasındaki su borusundaki hasarı anlamak için test pompası kullanımı ile çalışma ilerlemektedir. Test pompası kullanarak hava eklenecek su borularındaki sızma boyutu küçük ise su kaçağı tamiri için sıvı ilaçların kullanılması uygun demektir. Bu sıvıların ilerleyişi ile kayıp yaşanan iç borulardaki yerlere ulaşmasında biraz zaman geçmesi gerekir ve bazı katılaşma formlarına girerek alt kata su sızması problemini durdurma amaçlı da kullanılabilir. İşe yaradığını tekrar test yaparak anlayabiliriz.

Tesisat arıza tespit cihazı Avcılar özel dinleme cihazları ile destek vermektedir. Amatör değil tuvalet kanallarında su sızıntılarını kesin ve %100 onarmak, düzeltmek için kameralı su kaçağı tespiti kapsamında birinci sınıf sistemler kullanıyoruz. Tıkanan lağım kanallarında profesyonel cihazlar ile hemen açılması sağlamak için de bizi arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55