Avcılar Robotlu Su Tesisatçısı

Avcılar Robotlu su tesisatçısı firması olarak su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği servisimiz mevcuttur. Ayrıca 0212 674 69 83 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Robotla Tıkanıklık Açma

Avcılar Robotlu su tesisatçısı pimaş tuvalet borusunu kırmadan tıkanıklık açma robotu ile açabilecek cihazlar kullanır. Yumruk büyüklüğü kadar atık kanalın içinde sıkışmış ise basit ilaçlar ile onu hareket ettirmeniz imkansıza yakındır. Kamera sistemi ile o alanlar kırmadan kanal içinden keşfedilir ve yine aynı gider içine helezon yay takılır. Helezon yay ile tıkalı tuvaleti lavaboyu banyoyu kırmadan açmak için cihaza titreşim verilir ve uygun tel veya aparat ile desteklenir. Bütünlük haline yitiren atıkların ilerlemesi ile hızlı şekilde tuvaleti lavaboyu banyoyu tıkayan atıklardan garantili ve hasarsız tadilatsız kurtulmuş olacaksınız. Avcılar Robotlu su tesisatçısı İstanbul makine ile kimyasallı radyatör petek temizliği açma temizleme işlemi yapmaktadır. Kombi bakım hizmetleri de sunulmaktadır. Güçlü vakumlu makineler sayesinde petek içinde yoğun yıkama amaçlı kimyasal aktarabiliyoruz. Kombiniz varsa bu cihaza zarar görmemesi için birkaç ayarlama yapabiliriz. Kombisiz merkezi ısıtmalı, kat kaloriferli, demir döküm, alüminyum, yerden ısıtmalı evlerde petek yıkama işlemleri dahil hepsi için bizi arayabilirsiniz. 6-8 petek 1-2 saatte tüm kirleri alınır ve temiz su eklenip, bazı ayarlar yapılır. Petekleri ısıtırken yakıt tasarrufu yapma amacındaysanız %40’a kadar bu işlemler ile desteklenebilirsiniz.

Avcılar Robotlu su tesisatçısı evin lavabosu su kaçırıyor robot cihaz ile su kaçağı tespiti işlemlerini sunmaktadır. Lavabo giderinden su akıyor ise kanalın içine bakılması gerekir. Pimaş ve bağlantı giderlerinde conta eskimesi, yırtılma nedeni ile pek çok sorun oluşabilir. 30 metreye kadar gerekirse duvarın arkasındaki lavabo gideri içinde sızdıran boruları da araştırarak doğru noktalara kimyasal ilaç veya bunun pek sonuç vermeyeceğini düşünürsek o bölgede sınırlı bir tadilat ile onarımlar içinde desteğimiz sürmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55