avcılar tesisatçı su kaçağı tespit

Avcılar tesisatçı su kaçağı tespit telefon numarası 0551 231 83 55 kırmadan dökmeden kameralı cihazla su kaçağı olan yeri bulma ve tamiri için bizi arayabilirsiniz. Avcılar tesisatçı firmamızda em temiz su hemde atıksuyu tespit edebilecek donanıma sahiptir.

Avcılar su kaçağı tespiti

Yaşadığımız konutların rahatlığını sağlayan arka planda yer alan borularda oluşabilecek gerek zamanla yıpranmadan gerekse işçilik hatasından olsun kırılma, çatlamalardan meydana gelen yoğun damlamalara su kaçağı denir. Metropol bir şehrin ilçesi olan Avcılar tesisatçı su kaçağı tespit günlük şahsi hayatımızı ve alt komşumuzun rahatını ve düzenini bozduğu için daha pratik çözüme kavuşması gereken bir sorundur. Su sayacınız ev su kullanımı olmadığı halde su kullanılıyormuş gibi dönüyorsa, karoların kuru kısımlarında nem görülüyor, duvarda veya boyalarda kabarmalar varsa hemen temiz su vanasını kapatılmalı, tuvalet gibi kirli su giderlerine su dökülmemesi önemle bütün apartmandan istenmeli ve en yakındaki, en tecrübeli ve uzman teknik servis çağrılmalıdır.

Avcılar tesisatçı su kaçağı tespiti yapıldığı halde önemsenmezse, daha ucuza mal edebileceğiniz sorununuz size kat ve kat daha fazlaya mal olacaktır. Zamanla su sızıntısı parkelerinizi kabartır, yer döşemelerinizi çürütür, karolarınızı çatlatır, patlatır, boyalarınız dökülür, duvarlar nemden kararır daha çok hasara sebep olur. İleri teknolojik cihazları kullanan ekipler evinizde gereksiz kırma, dökme yapmadan, kesin ve pratik çözümü yarım saat en fazla bir saatte gerçekleştirir. Özellikle atık su giderlerindeki kaçağı klasik yöntemle, evin temiz su vanası kapatılarak beklenir hala sızıntı varsa kirli su giderinde olduğu tespit edilebilir fakat tamir ve onarımı için yine teknolojik makinelerin kullanılması daha doğru ve kesin çözüm olacaktır.

Eski yapılarda daha dayanıklı olduğu düşünülen fakat zamanla paslanıp çürüyen ve sızıntılara sebep olan demir borular kullanılmaktaydı, zamanla yapılan yeni buluşlarla PVC sert plastikten yapılan borular kullanılmakta. Plastik borular döşenirken yanlış montajdan, aldığı darbeden dolayı yıpranmalar olabiliyor montajı yapan kişi fark etmez ise su kaçağı sorunları yaşanmaktadır. Avcılar tesisatçı su kaçağı tespit yapmakta profesyonel ekipleri barındırdığı için döşenen su borularının yapısına göre kaliteli bakımını teknolojik cihazlarla ve hızlı yapma konusunda uzman oldukları ve oldukça uygun fiyata yardımcı olduklarından dolayı güvenle su kaçağı tespitini, onarımını teslim edebilirsiniz. Su kaçağı problemi erken çözüme kavuşturmadığında damlayarak sızan sular faturanızı her geçen gün artıracaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55