Denizköşkler Lavabo Açma 0551 231 83 55

Denizköşkler lavabo açma açma ücreti 99 TL kırmadan dökmeden tıkanıklık açma robotları kullanarak lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Avcılar tesisatçı firmamız en yeni teknoloji ile hasarsız ve risksiz lavabo gider tıkanıklığını açmaktadır.

Denizköşkler Lavabo Açan Tesisatçı

Denizköşkler mutfak lavabo tıkanıklığı açma tamircilerimiz ve uzman kadromuzu evlerinize, iş yerlerinize, üretim tesisleri, otel ve pansiyonlar, restoranlara davet ederek ne kadar az veya yoğun şekillerde madde artışına neden olan balçık ve çamur kıvamlarındaki maddeler olursa olsun onları tamamen açabileceğimizi söyleyebiliriz.

Denizköşkler lavabo açma prensiplerimiz açık ve nettir. Bir kere bizden teknik servis hizmeti alan müşterilerimize tam anlamı ile kusursuz bir hizmet sergilememiz gerekiyor. Bazen etrafınızdaki tanıdıklarınızı arayarak servis kalitesi biraz düşük düzeyde yer alan ekipleri arayarak doğru düzgün temizlik yapamadıklarını duyabilirsiniz. Üzülerek ifade etmeliyiz ki, bazı tesisatçılar bizim cihazımızın aynısını kullanmasına rağmen tamamen atıkları açamamaktadırlar. Veyahut bunu bilerek yapmaktadırlar dersek daha doğru bir ifade tarzı kullanabiliriz. 10 cm genişliğinde bir borunun rahatlaması için 3-4 santim atıklardan kurtulmak yeterlidir. Fakat duvar çaplarında biraz bırakırsanız, zamanla bu yol etrafında yine artışlar olacaktır. Birkaç aya kalmadan yeniden tıkanır ve servis ekipleri yeniden çağrılır ve daha fazla kazanç sağlarlar. Biz ise arzu ederseniz kamera görüntülerini canlı olarak izlerken, siz de takibini yaparak örneğin 3.cü metrede yoğunluk varsa onu alt kattaki hatlara gönderinceye kadar sorunu yok edebiliriz.

Denizköşkler lavabo açma hizmetlerimizde ayrıca darbe, deprem, boru erimesi, zedelenmesi sebebiyle oluşabilecek daralma ve çatlak gibi oluşumlar için de sizlere yardımcı olmaktayız. Lavaboların su damlatması betonların ıslanması ve çürüme fonksiyonuna geçmesi, zayıflaması anlamına geleceği için bu tür olasılıkları da değerlendirmeye aldığımızı unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55