Avcılar Üniversite Su Tesisatçısı

Avcılar Üniversite su tesisatçısı firmamızda kırmadan kameralı su kaçağı tespiti cihazları ve tıkanıklık açma makineleri ile ev ve iş yerlerine servis verilmektedir. Avcılar su tesisatçısı olarak modern teknik cihazları kullanarak sizleri gereksiz yere kırım döküm masraflarından kurtarıyoruz.

Kırmadan Su Arıza Tespiti Yapılır

Avcılar su tesisatçısı ile alt kat komşunuza ilişkin problemlerin olduğunu düşünerek, sizlerin tesisatlarında bir sıkıntı olmadığını beyan ederek de bizleri arayabilirsiniz. Gerçek cihazlarımız ile hızlıca ortaya çıkacaktır. Sizin banyo girişinizde duvarlarınızın sürekli olarak kabarmakta olduğunu gördüğünüzde biz nasıl hareket ediyoruz ve evinizde neler yapıyoruz, isterseniz onları anlatalım. Avcılar üniversite su tesisatçısı ile bu tür şikayetlere ilişkin alt katta yer alan komşunuza ilişkin hiçbir şekilde kaçak şikayeti veya böyle bir oluşum meydana gelmeden sizin dairenize tesisatlarınızdan veya fayans aralarından su çekmesi nedeniyle banyo duvarınızın kabarabildiğini yazmak istiyoruz. Elbette bu bir tahmin ve bizim soyut olan tahminlerle işimiz yoktur. O anda su kaçağı tespit cihazımızdaki sinyalleri incelemek ve somut veriler ile neler yapabileceğimize bakmak daha esastır. Üst kata ilişkin suyun duvardaki bir kısmı kabartacak şekilde forma gelmesi ve alt kısımları kabartması üst kattan kaynaklanma ihtimalini biraz da olsa azaltmaktadır. Ayrıca kabartmak olan duvar bölgesini inceleyecek olursak bazen yakın kısımlarında elektrik prizinin yer aldığı gibi bir durum varsa üst katta bir sızıntı varsa elektrik borusu bunu taşıyarak duvarın içine işleyecek şekilde kabarmaya dahil olmuş olabilir. İlk yapılması gereken tüm tesisat ve fayans aralarına cihazlar ile baktırmaktır.

Avcılar üniversite mahallesi su tesisatçısı ile geniş çaplı olarak küçük bir belirtinin bile sorun olup olmadığını, yan etkilerini bulmakta her zaman bizleri tercih edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55