Ambarlı Tuvalet ve Lavabo Açma 0551 231 83 55

Ambarlı tuvalet ve lavabo açma hizmeti robotlu tıkanıklık açma ve kanal açma cihazları ile yapılmaktadır. Avcılar tesisatçı tıkalı kanal açma konusunda aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Ambarlı Tuvalet ve Lavabo Açan Tesisatçı

Ambarlı tuvalet ve lavabo açma vazifemizde daha çok müşterimizin bizi tekrar çağırmasına imkân vermeyecek şekilde kalıcı olarak görevimizi yerine getirmeyi amaçlamaktayız. Fakat yine müşteri memnuniyeti açısından bir garanti sunmak adına eğer memnun kalmamışsanız, tekrar bizleri ücretsiz şekilde ofis hatlarımızı arayarak destek almanız konusunda girişimlerinizin de olacağını özellikle yazmak istiyoruz.  Ambarlı tuvalet tıkanıklığı açma ekibimizce bazen akvaryum taşları bazen gazete parçacıkları, tuvalet kağıtları derken çok sayıda formülün, etkinin hatlar içinde tıkalı kaldığına şahit olmuşuzdur. Normalde gider içleri klozetten sonraki borulardan başlamak üzere içlerinde çok az su kalacak şekilde durmaktadır. Genelde tuvaletlerin hafif bir yatay düzlem ve akabinde hemen aşağı yönlü alt kattaki gidere olan bağlantısı vardır. Fakat 1-3 metre gibi aralıklarda değişen bu yataylık içinde genelde tıkanmalar burada oluşmaktadır. Bazen giderlerdeki sorunlar daha uzun bir mesafe bu yataylığın devam ettiği durumda daha ciddi sorunları oluşturabilmektedir. Ambarlı lavabo açma girişimlerimiz konusunda boru çaplarını kamera ile görerek, atıkların yerlerini de bularak sadece kanal açıcı gibi önemli bir cihaz yardımı ile hızlıca yol almak ve sorunları yok etme fırsatlarımızın her zaman olduğunu yazmak istiyoruz.

Ambarlı tuvalet ve lavabo açma çalışmalarımız devam ederken isteyen müşterilerimiz her zaman çalışma esnasında bizlere sorular yöneltebilir, ne yaptığımızı sorabilir ve biz büyük bir açık yüreklilik ile sizlerin merakını gidermeye çalışacağız. Sizler de şu andan itibaren bizleri aramalı ve binanıza, ofisinize en yakın şekilde yer alan firmamızdan destek almalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55