Avcılar Kameralı Pimaş Görüntüleme

Avcılar kameralı pimaş görüntüleme tıkanan veya su kaçağı yapan gideri gözlem kamera sistemleri ile görüntüleyip tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Avcılar tesisatçı elemanlarımız ile herhangi bir zorluk yaşanmadan ve sıfır hata ile sorunları çözmek istiyoruz.

Avcılar Pimaş Görüntüleme

Avcılar pimaş içi görüntüleme firmamız ile profesyonel teknik hizmetin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Daha fazla yatırım yaptık ve artık çoğu eve aynı anda ulaşacak eleman sayımız ile aradığınız kalite firmamızdır. Evinizin herhangi bir yüzeyini şimdi düşünün ve şeffaf renkte damlacıklar boru ve duvar tavanlarına doğru birikmiş olabilir. Temiz bez ile sabah akşam silin yada muslukları kullanmayın, vanaları kapatın yine akacaktır. Çünkü tesisatın içi su dolu ve kaçak vardır. Boru izolasyonu sıva altındaki kısımda yer alan hatlarda pek verimli şekilde uygulanmamış olabilir. Boru içi sıcaklık olmasına rağmen, soğuk ortamdan geçtiği için terleme yapabilir. Elimizdeki cihazlar ile bu kısımda oluşan sorunlar hemen çözebiliyoruz. Termal kameramız ile hiçbir sızıntı elimizden kaçamaz. Avcılar kameralı pimaş görüntüleme olarak çok masraflı olmayan, hızlı ve bir o kadar yerinde teknikler ile bu senede en kalıcı çözümlerin adresiyiz. Bazı tesisat sistemleri her kullanıldığında su çıkışı şeklinde sorun geliştirir. Aslında bu su kaçağıdır ve kullandığınız tatlı su boruları ise orada sorun yoksa bile bataryanın içinden sızarak, sifon kısmından beton içine bile düşebilir. Bu tür vakalar karşımıza hep çıkmaktadır, lakin mekanik alet edevat çantamız, elektronik cihazlarımız ile parçaların da biraz içini açarak sorun oluşturan kısmı hemen bulabiliriz.

Avcılar kameralı pimaş görüntüleme profesyonel ekipler ile kurulmuştur ve teknolojik donanımları tamdır. Güven içinde bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55