avcılar tahtakale tesisatçı

Avcılar tahtakale tesisatçı telefon numarası 0212 674 69 83 cihazla su kaçağı arızası bulma , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servisi için bizi tercih edebilirsiniz. Avcılar tesisatçı profesonel cihazlarla modern tesisatçılık yöntemlerini kullanmaktadır.

Avcılar tahtakale mahallesi tesisatçı servisi için bizi tercih ederseniz etrafı kırıp dökmeden su kaçağını buldurabilir ,robot makinelerle tıkanıklıkları açtırabilirsiniz. Sıradan tesisatçılara evinizi kırdırmadan önce bizimle iletişime geçiniz.

Avcılar Tahtakale Su Tesisatçıları

Avcılar tahtakale su tesisatçı ile petek temizliği nedir sorusunu cevaplayalım. Sıcak su geçişini engelleyen direkt peteğin içinde ısınıp, soğuma esnasında oluşan bazı maddeler vardır. Petek soğuması oluşturur ve nedeni de sıcak su iletkenliğinin kaybolmasıdır. Basınçlı su sağlayacak, peteği ilaç ve kimyasal ile yıkanmasını sağlayacak, filtreden atıkları ayıracak olan cihazımız ile baştan sona tüm kirlilikler 1-3 saatte yok edilebilir. Peteğin ısınması sırasında fazla doğal gaz yakılıyor diyorsanız, %40’a oranını tasarruf anlamında yakalayan müşterilerimizin olduğunu yazmak isteriz.

Avcılar tahtakale tesisatçı su sızıntısı yapan su tesisat borularını bulmak için ileri düzey cihazlar kullanıyoruz. Banyodaki su kaçağını bulmak için tesisata basınç testi düzenleriz. Fayans altından su geliyor ise oraya döşenmiş boruda kaçak vardır. Yalnız parmak ucu kadar küçük yerde o alanı bulmak için ses detektörü ile sesleri dinleyebiliriz. Örneğin, lavabo zemininden temiz su geliyor ise kırılacak alan da sızıntı sesine göre genelde bir, iki fayansı kapsar. Evin, iş yerinin, odanın, mutfağın, banyonun tavanında terleme varsa su kaçağı tespiti için komşunuzun evde olduğu bir gün arayarak gider ve sıcak suları da kapsayabilecek kamera ve ısı analizleri ile de derinlemesine ve en önemlisi hasarsız analizler ile sorunsuz hali ile tesisatı sizlere çalışır halde bırakmak istiyoruz.

Avcılar tahtakale tesisatçı kırmadan logar açıcı robot kullanır. Gider içi kimyasallar ile tıkanıklık açma her zaman işe yaramayabilir. Atığı eritmek yerine yapıştığı yerden ayırmak sizce de mantıklı değil mi? Korkmanıza gerek yok hiçbir fayans ve duvar kırılmayacak. Giderin içine de akıllı robotun 30 metre uzayabilen yayı ve özellikle kablo kadar genişliği olan aparatı ile gireceğiz. Tıkanan lavaboyu hemen açmak veya farklı sıhhi tesisat tıkanmalarında kanaldan görüntüler alırız. Dışarı çekilecek yabancı cisim varsa robot ile sabitler ve alırız. Sert şekilde yapışan atıklarda yumuşamasında kimyasal eklenir. Yaya verilecek titreşim ile çözünür duruma getirilir ve sistemdeki kontroller ile sorunsuz teslim edilir. Tahtakale tesisatçı günün her saati tesisat ile ilgili her konuda servis hizmeti vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55