Avcılar Muslukçu Tamir Servisi 0212 674 69 83

Avcılar muslukçu tamir servisi ile bozulan musluk ve tesisatı onarıyoruz dilerseniz yeniliyoruz ayrıca cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma hizmetimiz vardır. Avcılar tesisatçı binalardaki tahribatın ileri aşamalara geçmesine izin vermeyecek teknikleri kullanmaktadır. Web sitemizden telefonlarımızı arayın ve problemi anlatın. Anında notlarımıza alarak, yoğunluğa göre size bir saat vereceğiz ve hemen geleceğiz.

Avcılar Musluk Tamiri

Avcılar muslukçu tamir acil çözümlerin adresidir. Zeminde belki 100’lerce lira vererek döşeme yaptırdığınız banyo fayanslarının tek tek kırılmasını kim ister ki? Aynı şekilde ıslanan bir duvarda emin olmadan yani oradan su geliyor diye hemen kırmak mı gereklidir? Peki kırdıktan sonra özellikle yarım metre gibi bir çapa ulaşınca halen tesisatı göremiyorsanız ne olacak? Bizi arayan ve telefonda anlatan bazı müşterilerimiz, yaşadığı sıkıntıları yani diğer firmalara ait olayları bildirmektedir. Kaçak yeri sırf su gördünüz diye netleşmez. Onları cihaz ile sabitleme yapmanız gereklidir. Çok sayıda türleri vardır. Fakat biz bir tanesini açıklayalım. İçinden düzenli su geçen bataryaya gelen sulardır değil mi? Siz bataryayı açmıyorsunuz yani kullanmasanız da o delinen yer neresiyle su akmaya devam eder mi? Elbette! Peki, bu suyun çıkış yaptığı bölmede ses oluşur mu? Elbette oluşur. İşte gerekirse tüm duvar, yüzeye özel ses detektörlerini temas ve hareket ettirmemiz ile şüpheli noktalar işaretlenir ve çalışma sonrasında tekrar bakılarak sabitlenir.

Avcılar muslukçu ile evlerdeki estetiği, dizaynı ve dekorasyonu aşırı bozmayacak önlemler vardır. Bilgisayar destekli yazılımları kullanmamızın avantajını sizlerde elde edebilir ve hemen hizmet alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55