Denizköşkler Petek Temizliği Adeti 0551 231 83 55

Denizköşkler petek temizliği özel temizleme kimyasalları ve makineleri ile yapılmaktadır ücreti ise adet başı 25 TL dir bize 0212 674 69 83 ten ulaşabilirsiniz. Avcılar için hizmet veren firmamız Denizköşkler mahallesinde de aynı gün içinde hizmet vermektedir.

petek-temizleme-avcılar

Denizköşklerde Petek Temizliği Yapan

Denizköşkler petek temizliği her zaman kimyasal bileşimlerin etkisi ile 20-30 metre uzaktaki peteğe bile en yakın tesisattaki gibi etki etmesini sağlayacak yöntemleri kullanmaktadır. Bazı binaların çok katlı müstakil evler olmasından dolayı petek sayısı doğal olarak artmaktadır. 10-20 arası petekleri normal 4-6 saat arasında tam olarak temizleme imkanımız varken, normal bir dairedeki 8-10 kadar petek için 2-3 saat gibi zaman ile tüm olumsuzlukları evinizden uzaklaştırabiliriz.  Denizköşkler petek temizliği ile soğuma oluşturan, elinizi değdirdiğinizde soğuk olarak kalmaya devam eden, havası arada bir alınmayan, kombi filtresi tıkandığı halde veya su sirkülasyon hatası verdiği halde en ufak düzeltme işlemi yapılmayan binalara karşı oluşabilecek sorunları bizlere iletebilirsiniz. Petek havasını almak bir tornavida ile bile petek yanından bir çukur kap veya tas tutularak bile hızlıca yapılabilir. Bu esnada biraz kötü hava yapabileceği için kesinlikle yarım olarak tekrar sıkıştırmayın, biraz sıkı halde tekrar kapatın. Uygulamasını yaptığınız halde en ufak verim alamıyor ve arından reglaj ayarını da doğru yaptığınızı düşünüyorsanız, işi uzmanına bırakmaya ne dersiniz? Kışın oldukça sıcak olan petekleri sağlamak için kombi ayarlarında daha yüksek rakamların girilmesi çok yerli olmayabilir. Biraz da kirliliğe bağlı olarak ve sadece özel cihazlar ile temizlenebilen yöntemlere ağırlık verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Denizköşkler petek temizliği ile servis hizmetleri sıcak suyu evin her alanına dağıtacak servis kalitesi oluşuncaya kadar devam edecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55