Avcılar tıkalı tuvalet açma işlerinizi özel robot cihazlarımızla halletmekteyiz. Gider tıkandı su gitmiyor mu ? öyle ise avcılar tesisatçı servismizi acilarayın kameralı boru görüntüleme makine sistemleri ile profestyonel hizmet alın.

Gidere Kimyevi Madde Dökmeyin

Gidere kimyevi madde dökerseniz gider bağlantı borularının ek yerinde bulunan contaları eritirsiniz erime sonucu su sızıntıları meydana gelir zaman içerisinde alt komşunuzun tavanına akıntılar oluşur. Bu sefer daha büyük masrafa girerek kırım döküm işlemiyaptırmak zorundasınız. Avcılar tıkalı tuvalet açma ekibimizde kalan açma ve görüntüleme kamera sistemleri mevcuttur. Ayrıca ekiplerimiz avcılar logar tıkanıklığı açma , avcılar tuvalet tıkanıklığı açma ,avcılar mutfak tıkanıklığı açma gibi servisler de vermektedir.

Avcılar tıkalı tuvalet açma ekiplerimiz aynı gün içinde hizmet vermektedir çünkü tıkanıklığın devam etmesi durumunda bölgede mikrop üremeleri olur ve kötü kokular yayılır. Bu kokulardan özellikle yaşlı ve küçük çocuklar çok çabuk etkilenmektedir. Hızlı müdahale şart olan bu durumda Avcılar ekibmizi arayabilirsiniz.

avcılar tıkalı tuvalet açma

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA