Ambarlı tesisatçı hizmetlerimiz arasında atık su borularınızda oluşan sorunları gidermek için hızlı çözüm önerileri de yer almaktadır. Eviniz, iş yeriniz, plazalar, mağazalar, AVM’ler ve daha fazla binalarınız için atık su hattının sağlıklı olarak çalışmadığı durumlardaki problemleri aşmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Çalışma şeklimiz ve müdahale yöntemlerimiz ile bazı bilgileri aktarmak, kendimizi daha iyi ifade etmemizi sağlayabilir. Bu sebeple bir miktar detayları paylaşmak istiyoruz.

  • Özel cihazlarla ambarlı su kaçağı tespiti ve onarımı.
  • Robotlu sistemler kullanarak tuvalet , lavabo ve giderlerin kırmadan açımı yapılır.
  • İyi ısıtmayan petekler özel kimyasallar ve makineler ile temizlenir ısı her yere eşit miktarda dağılır.

Avcılar online tesisatçı

Ev, iş yeri, mağaza yada binalarınızın büyüklüğü, tesisat borularının eskimesi yada hatalı kullanımlarından dolayı oluşabilecek atık suyun kanalizasyona rahat bir şekilde karışamaması sorununun ortadan kaldırılması önemlidir. Uzman ekip, tecrübeli ve profesyonel teknik servis, kullanılan son teknolojik ürünler ile masrafların aşırıya kaçmaması ve cüzi rakamlarda yer alması da müşterinin istediği bir tercih olduğunu ambarlı tesisatçı firmamız olarak bilmekteyiz. Klozet ve tuvaletlerinizdeki hatalı kullanımlardan dolayı iç yapısında bazı metal yada madeni eşyalar, paralar, kolye aparatları, erimeyerek biriken tuvalet kağıtları, bazı kimyasalların etkileşime geçerek tortul ve çamurumsu tabakaları oluşturmaları ve bunların zamanla sertleşmesi gibi durumlarından dolayı klozetlerinizi zaman zaman kullanmanız zorlaşabilir. Küçük yada büyük pompaları kullanmanız kısmi olarak geçici bir rahatlama sağlayacağı unutulmamalı ve asıl problem tıkanıklığın ortadan kaldırılmasıdır. Bu durumda robot cihazımız yardımı ile klozetinizi hiç çıkarmadan giderinden boruların iç yapısını görüntülü sistem ile görebilir, çok ileri mesafelere kadar ulaşabilir ve sorunların nerelerde olduğu not edilerek çalışmalara başlanabilir. Örneğin kalan açma aparatı ile sertleşmiş tortullar yada ona benzer cisimlerin küçük parçalara ayrılması sureti ile kanalizasyona karışması ve boruların değiştirilmesine gerek olmaması kulağa hoş geliyor değil mi? Keza metallerin çıkartılması mümkün değilse, bir miktar sıcaklık kullanılarak eritilmesi, bazı kumaş parçalarının spiral başlık ile çekip alınması ve klozetten çekilmesi gibi adımlarda yapılabilir.

Ambarlı su tesisatçısı olarak amacımız %100 verim ve müşterinin görmek istemeyeceği manzaraların ve hasarların mümkün olduğu kadar yaşanmamasıdır. Tesisatlarınızın ömrünü uzatmak için dikkatli kullanmalı ve firmamız yetkililerinin önerilerini de dikkate aldıktan sonra bu tarz problemler hayatınızdan daha uzakta yer alacağını ekleyebiliriz.

ambarlı tesisatçı

One thought on “ambarlı tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA