Firuzköy tesisatçı kanal temizleme işlemlerimiz ile sürekli kullandığımız evimizin borularındaki temizlik ve devamlılık için hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirmeye devam ediyoruz. Kanalizasyona karışan kanal boruları ile evimizdeki pis suların dışarı atılması sağlanır. Fakat tıkalı olduğu zamanlar kokuların klozetten dışarıya doğru gelmesi ve kullanmak istemememiz gibi sonuçlarında ortaya çıktığı açıktır. Koku gidericiler, temizlik maddeleri, klozet açıcı bazı ürünler, pompa kullanımı, doğru klozet kullanım detayları gibi aşamalar elbette faydası olacaktır, fakat kalıcılık isteyen müşterilerimiz için Avcılar firuzköy tesisatçıyı adres olarak göstermek istiyoruz.

Peki kanal açma işlemi nedir? Nasıl gerçekleşir?

İnce uçlu ve uzunca kabloları bulunan robot cihazımız ile giderlerin en ufak kısmına kadar uzanacak şekilde ulaşmamız pek ala mümkündür. Tek yapmamız gereken kanal açıcı aparatı takmamız ve cihazın bir miktar yol almasını sağlamamız? Peki hangi aşamaya kadar ve ne kadar süreliğine, burası önemli bir detay! Kamera takıldıktan sonra bazı tespitlerin yapılmasında fayda vardır. Örneğin hangi boruda ve hangi cephesinde tıkanıklık var, nasıl bir madde ve hangi aparat ile bunun üstesinden gelebiliriz? Bu ve benzer konularda analizler yapıldıktan sonra kanal açma cihazımızı artık kullanabiliriz. Avcılar firuzköy su tesisatçısı olarak tüm işlemler kırmadan ve dökmeden tamamlandığı için tadilat artıkları gibi sorunların oluşması mümkün değildir. İşlem sırasında çatlak, kırılmış ve su sızdıran boru olduğu zaman bunu çıkartıp yenisini takmamız şarttır ve bunun tespiti içinde önemli bir araç kullandığımız açık. Maliyet ve tadilat anlamında aşırıya kaçmayacak şekilde en az 3’de 1 oranında tasarruf yapmanız anlamına da geldiğini ekleyelim. Detektör yardımı ile arızalı bölgenin tanımı ve yeri tespit edilerek, boru içindeki kısmın duvarlarındaki sorunu kanal açıcı (parçalayıcı) cihazımız ile üstesinden gelmemiz birkaç saati bulmayacaktır. Kesin ve kalıcı pratik çözümlerden bir tanesi olduğunu işlemlerin sonrasında su tahliyesi sırasında, tıkanıklık olmamasından kendinizde görebilirsiniz.

Avcılar Tesisatçı

 

Avcılar firuzköy tesisatçı olarak önerimiz, bu gibi gider sorunları ile uğraşmayın ve zamanınız sizlere kalsın. Tek yapmanız gereken profesyonel bir yardım almak ve rahatça işlemlerin yapılmasını takip etmek, hepsi bu kadar. İletişim hatlarımız, yetkili personelimiz ve özverili çalışanlarımız ile hizmetinize hazırız.

firuzköy tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA