Avcılar kombi petek temizliği firmamız tarafından özel makine ve temizleme kimyasalları ile yapılmaktadır. Avcılar tesisat firmamız teknolojiyi yakından takip ederek petek temizleme makinesi temin etmiştir.

Avcılar petek temizliği yaptırırsanız kombilerde soğukların başlaması ve bitmesi arasındaki hata sinyallerinin ve bazı parçalarının değişmesi gerektiği gibi istenmeyen durumları da en aza indirirsiniz. Çünkü kombi ne kadar kaliteli olursa olsun, petekleri ısıtamıyorsa sorun içindeki atıklar olabilir ve temizlenirse o zaman verim alınmaya başlayacaktır.

Avcılar Tesisatçı Petek Temizliği

Avcılar petek temizliği ile en hızlı hizmeti sizlere sunarken, petekleri kırma dökme, yerlerinden çıkartmak, banyoya taşıma gibi çok eskide kalmış yöntemleri de kullanmadığımızı belirtmek istiyoruz. Her müşterimiz kalıcı temizliği hak eder ve bunu sağlamak gerçekten teknoloji bakımından ileri düzeyde yer alan cihazlarla ve peteğin içini pırıl pırıl yapacak kimyasallar ile mümkündür. Bunu başarmak için yılların deneyimi ve ile ekipmanlarımızı geliştirerek 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. Avcılar kombi petek temizliği hizmetleri arasında tüm odalarınızda ki sıcaklık ölçümleri ilk başta yapılır ve peteklerin yüzeyleri de kızıl ötesi sinyal gönderen cihazlar ile taranır. Düşüş gösteren değerlerin artırılması için sorun petek atıklarından mı, hava boşluğundan mı yoksa reglaj ayarından mı mutlaka kontrolleri yapılacaktır.

Avcılar petek temizliğinde kendimize o kadar güveniyoruz ki tüm işlemlerimiz garantili ve müşterilerimizin evlerindeki istenen sıcaklıklara ulaşma sürecini başlattığımız için ayrıca kendimizi mutlu hissediyoruz. Başarı çıtasının yüksek olmasının sırrı sanırız aynı işlemleri sayısız kere yapmamız ve her seferinde yeni teknoloji ürünü cihazlar yada kimyasallar bulduğumuzda onların verimliliği test etmemiz ve şirket içi envanterlerine eklememiz olarak özetlenebilir.

avcılar kombi petek temizliği

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA