avcılar lavabo tıkanıklığı açma

Avcılar lavabo tıkanıklığı açma Alman cihazların kalitesini biliyoruz ve en verimli olabilecek ürünler arasında kıyaslama yaparak envanterimize ekledik ve bu ürünün hayatımızdaki lavabo sıkıntılarında ne şekilde çözüm olabileceğiniz sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Avcılar Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Avcılar lavabo tıkanıklığı açma bu cihazı ilk defa duyan müşterilerimiz iki ayağı ve kolları olan robotları düşünmekte fakat cihaz konsepti tam olarak farklıdır. Kasa şeklinde mekanik yada fiber optik sert plastik ile çevrelenen hatlara sahip içeriğinde elektronik aksam olan cihazın 30 metre ilerleme yeteneğine sahip olması uzun kablolarından kaynaklanmaktadır. Örnek olarak 200’lük lavabo gider kısmına sahipsiniz ve bu eğer 2 cm çapında boru olsaydı cihaz tam olarak sığabilirdi. Fakat lavabolar için daha geniş olanları yani 5’lik yada 10’luk borular kullanılır ve cihaz rahatlıkla içine girebilir ve orada atık varsa yok edebilir. Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma tuvaleti kullandıktan sonra ellerimizi temizlemek için sıvı sabun kullandık ve temizledik fakat genelde markasız satılan bazı sabunlar tam köpürmez ve boruya düşerek orada kalır. Borulara yapışma olasılığı ortaya çıkarsa özellikle sonradan atılan saç, sakal, kâğıt havlu gibi artıklarda buraya yapışırsa emin olun lavabonuzu bir süreliğine kullanmanız zor olacaktır. Avcılar tuvalet açma firmamızı arayarak bu tür tıkanıkık problemlerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Avcılar lavabo tıkanıklığı açma böyle sorunlarda pompa ile gideri açmaya çalışın ve bizleri arayın. Cihaz lavabo hattına girsin ve tazyikli su kullanarak o yapışkan madde ve atıklardan eser bile kalmayacak şekilde temizleyelim. Hemen şimdi avcılar lavabo açma ekiplerimizi arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55