avcılar su tesisat

Avcılar su tesisat firması tüm su arızaları ve montajlama servislerinizde yanınızda. Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden firmamızda su kaçağı tespit cihazı , tıkalı gider açma robotu ve petek temizleme makine sistemleri bulunmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Alt komşunun tavanına su damlıyor ve siz bu gizli su kaçağının yerini bulamıyor musunuz ? Artık telaş etmenize gerek yok kamera sistemleri ile boruları görüntülüyoruz ve hasarlı olan bölümü bulup anında onarıyoruz. Avcılar su tesisat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile teknolojiyi birleştirdi.

Tuvalet , Lavabo ve Küvet Tıkanıklığı Açma

Bireysel yöntemleri uyguladınız ancak bir türlü tıkanma sorunu gitmiyorsa özel robotlarımız ile kırmadan tıkanıklığı garantili olarak açmaya ne dersiniz ? Avcılar su tesisat tıkalı gider boruları için üretilen kanal açma makine sistemlerini kullanmaktadır. Bu sayede tesisat yerinden çıkartılmadan tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Kısa sürede ortalığı kirletmeden tıkanıklık açan firmamız aynı gün içinde hızlı servis imkanı sağlıyor.

Petekler iyi ısıtmıyor

Kış aylarının en büyük problemi ısınma sorunudur. Ne kadar yakarsanız yakın kirli petekler su geçirmez bu yüzden soğuk olur özellikle alt kısımlara çok daha soğuk olmaktadır. Özel kimyasal temizleme ilacı ( tesisat için üretilmiş) ve petek temizleme makine sistemleri ile temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Avcılar su tesisat olarak teknolojiyi kullanmada sınırımız yoktur.

Hizmetlerimiz

Yeni su tesisatı çekimi ve montaj işlerinin yapılması firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında armatür montajı , musluk montajı , lavabo montajı , iç takım değişimi , gider bağlantı boruları değiştirme işleri garantili olarak yapılmaktadır.

Readers Comments (2)

  1. Gürhan Sarıkaş 6 Ocak 2015 @ 00:37

    İyi çalışmalar mutfağımda tezgah dışına lavobonun üzerinden bulaşık makinesi için su tesisatı çektirmek istiyorum yaklaşık 4-5 metre maliyeti nedir.Yer avcılar merkez mahallesi özgüler sokak numaram:0544 654 34 67

Leave a comment

0551 231 83 55