Avcılar denizköşkler tesisatçı servisine hoşgeldiniz her türlü su tesisatı arıza ve montajlama işleri garantili olarak yapılmaktadır. Firmamız tesisat alanında profesyonel çözümlerle yanınızda ; Alt kata su sızıntısı va yerini bulamıyormusnuz , tüm müdahalelere rahmen tıkanıklık açılmıyor mu ,petekler iyi ısıtmıyor mu Avcılar tesisatçı yanınızda.

Su Kaçağı var yerini bulamıyorum .

avcılar su kaçağı

Alt komşuya su iniyor ve yerini noktasal tespit ettirmek istiyorsanız kameralı sistemlerimizden fayadalana bilirsiniz. Çözüm Merkezi olarak bilinmeyen gizli su kaçaklarını ortaya çıkartmamızda yardımcı olan dinleme ve görüntüleme sistemlerine sahibiz. Sıradan tesisatçılarla uyup evi kırdırmaktansa bizi arayarak sadece hasarlı noktayı tespit ettirip tamirini yaptırabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Açılmayan gider boruları tıkanmış esler  artık kırılmadan açılmaktadır. Bireysel müdahaleler yetersiz kaldıysa bizi arayarak profesyonel bir şekilde robotlu sistemle açıyoruz. Tuvalet , lavabo ve süzgeç tıkanıklıkları etrafı kirletmeden kısa bir süre içerisinde açılmaktadır.

Petek temizliği

Radyatörlerin ısı dağılımı normal değil ise peteklerden iyi verim alamıyorsanız makine ve kimysal kullanarak tesisatı temizliyoruz. Avcılar denizköşkler tesisatçı olarak bizi arayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Tüm su tesisatı arızaları yanında yeni tesisat çekimi , tesisat bakım ve onarımları firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Armatür montajlaması yapılmaktadır.

 

 

denizköşkler tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA