Avcılar tesisatçılar olarak su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği servislerinden bahsedeceğiz.

Hanelerde başımıza gelmesinden en çok korktuğumuz ve istemediğimiz sorunların başında tesisatlarda yaşanan sıkıntılar gelmektedir. Ancak gelişen teknoloji günümüzde birçok alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bu gelişen teknoloji ile birlikte eskiden büyük sıkıntılar yaşatan tesisat sorunları da çağa ayak uyduran makine ve teçhizatlarla son derece basit ve zahmetsiz şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Su kaçağı tespiti

Avılar tesisatçılar olarak yaşayacağınız tesisat problemlerine kendi yöntemlerinizle müdahale etmeniz sorunu daha da büyütmeniz oldukça yüksek bir olasılık. Öyle ki yaşanılan bir tıkanıklık sorununda akla ilk gelen yöntem marketlerden temin edilen ucuz kimyasal maddelerle tıkanıklığı açmak olmaktadır. Ancak bu kimyasal maddelerin solunumu hem ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmekte hem de tıkanıklığa yapılan bu müdahale ile sorununuzu çözmez aksine çok daha büyük tesisat problemlerine davetiye çıkarmış olursunuz.

Bu nedenle tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti , ya da kalorifer petek temizliği konularında uzman kimselerden yardım almanız önerilmektedir. Avcılar Tesisatçı profesyonel personelleri ile yaşadığınız tesisat sorunlarını en kısa süre içinde zahmetsiz bir şekilde herhangi bir yeri kırıp dökmeden çözmektedir.

Avcılar Tesisatçılar ile;
Tıkanıklık Açma: Tıkanıklığın bulunduğu bölge görüntülü cihazlarla tespit edilir ve kanal açma makinesi ile de sorun ortadan kaldırılır.

Su Kaçağı Tespiti: Su kaçakları termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve tesisat test pompaları ile herhangi bir alan kırılıp dökülmeden tespit edilir.

Kalorifer Petek Temizliği: Kalorifer peteklerinin 2 senede bir temizlenmesi önerilmektedir. Avcılar Tesisatçılar ile bu işlem de en kısa sürede tamamlanmaktadır.

avcılar tesisatçılar

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA