Avcılar tıkalı boru açma yani gider borusu tıkanıklığı oluştuğunda robot cihazla müdahale etmekteyiz. Tuvalet tıkandı su gitmiyor mu , lavabodan su geri mi geliyor öyle ise vakit kaybetmeden bizi arayınız.

Avcılar tıkalı boru açma için servis ekiplerimiz nadir görülen tıkanıklardan en sık ve ciddi boyutlara ulaşmış olanlara kadar etkil teknikleri uygulayarak cihaz ile açma işlemlerine tam sürat devam etmektedir.

Tıkanmış tuvalet borusu nasıl açılır

Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma lavabo için pörçöz ve lavabo açıcı gibi eylemler inanın çok az başarı sağlar. Lavabonuzun küveti ağzına kadar su ile doluyorsa ve 5-10 defa klozet pompasını kullanarak ancak açıyorsanız zaten atık orada büyük oranda birikmiş demektir. Küvetteki su giderken atığında onu aynen takip etmesi zordur. Çünkü atık yapışkandır ve orada yer edinmiştir. Ayrıca bu çözücüler köpük oluşturur ve biraz tutunmasını zorlaştırır. Atık yakındaysa biraz faydası olabilir fakat tamamen orada söküp atacağı şeklinde bir kanı oluşmanızı istemeyiz.

Avcılar tıkalı boru açma yabancı cisimlere bağlı atıklar varsa bunu çıkartmanın maliyeti astronomik değildir. Atık açmadaki ücretler sabittir ve gider maliyeti değişmez. Elbette kaçak sorunu varsa rakamlara ekleme olabilir.  Avcılar tıkanıklık açan tesisatçı temizliği tamamlayan servis çalışanlarımız sizlere sistemi güvende tutmanız için bazı önerilerde bulunacak ve uzun vadede çok etkili olacağını söyleyebiliriz. Saç ve sakal artıkları yada yemek kalıntıları gibi oluşumlar artık sisteminizden temizlendi ve alanında en kaliteli olan temizleyicileri kullanırsanız ve aynı cisimleri tekrar atmazsanız emin olun sisteminiz artık çok sağlıklı demektir.

avcılar tıkalı boru açma

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA