Kameralı su kaçağı bulma Avcılar işinde analiz yeteneği üstün olan cihazlar ve tecrübeli ustalar ile üstesinden gelemeyeceğimiz herhangi bir kaçak sorunu yoktur ve konuya nasıl eğiliyoruz, tekniklerimiz neler merak ediyor musunuz? Avcılar tesisatçı firmamız son teknoloji donanımları kullanarak hizmet vermektedir.

Kameralı su kaçağı bulma Avcılar faaliyetlerinde emin olun 100’lerce borunun iç içe geçtiği ve büyük kısmının göz ile görünmeye bölgelerde yer aldığı boru sistemlerini incelemek geçmişte hiç kolay değildi. Fakat günümüzde işler lehimize doğru değişti ve termal kamerayı açıp herhangi bir yüzeye (beton, fayans, toprak) tutmamızdan sonra anında altında kaçak su veya boru olup olmadığını görebiliyoruz.

Kaçak Bulma Kamerası

Su kaçağı bulma Avcılar icraatında kaliteli elektronik aygıtlarımız ve onların gönderdiği kızıl ötesi yada radyo frekans dalgaları ile verileri hızlıca toplayabilmekte ve analiz yöntemleri ile göstergeler eşliğinde işitsel ve sesli olarak bizleri cihaz uyarmaktadır. Hal böyle olunca olasılıkları azaltmak ve bir noktada toplamak 15-30 dakika içinde bile mümkündür ve hasarlı kısma ulaşmak matkap ile 5 dakika zaman alır. Kameralı su kaçağı bulma Avcılar gerçekleştirilmesi kolay bir işlemdir ve matkap ile küçük bir kısım kırılarak (örneğin fayans) sızıntı kısmını göz ile görmemiz gerekir. Borudan zaten tiz şekilde tazyikli olarak aktığını hemen göreceğiz ve artık borunun parçasının uzunluğuna göre yeteri kadar kısmı kırarak hemen yenisi ile değiştirebiliriz. Elbette vana kapatıldıktan sonra bu işlemi yapıyoruz.

Son teknoloji cihazlarla Avcılar semtinde kameralı su kaçağı bulma için bizi arayın aynı gün içinde hizmet verelim. Çözüm Merkezi İstanbul genelinde 7 şubesi olan tesisat firmasıdır.

kameralı su kaçağı bulma avcılar

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA