Parseller tesisatçı olarak su kaçağı tespit cihazı ile noktasal arıza bulma işlemi yanında tıkalı giderleri kırmadan kanal açma makinesi ile açıyoruz. Avcılar için hizmet veren tesisat firmamız teknolojiyi takip etmektedir.

Klozetlerde meydana gelen tıkanmalardaki ana etken farklı şekillerde oluşabilir. Bunları birkaç seviye halinde ele almak yararlı olacak ve kişileri uyarma noktasında sanırız, daha yardımcı olabiliriz. Öncelikle klozetlerinizi kullanırken, elbiseniz, saçınız yada üzerinize taktığınız herhangi bir aksesuarın klozete düşmemesi gerektiğini bilmeniz gerekir. Saat, kolye aksesuarları, düğmeler, saat, telefon, madeni paralar, kumaş parçaları ve bunu daha da çeşitlendirebiliriz. Ek olarak Parseller tesisatçı uzmanlarımızın uyarısı ile erimeyen tuvalet kağıtları, klozetinize döktüğünüz kalitesiz ve ucuz kimyasalların bu düşen malzemeler ile etkileşim içerisinde bulunarak tesisatınızda tıkanıklık oluşturacak şekilde sonuçlanması da olabilir. Bu vakaların başınıza gelmesi durumunda, ne gibi işlemler yapılması gerektiğini açıklayalım ve konumuza devam edelim.

Avcılar Tesisatçı Parseller Bölgesinde Hizmet Veriyor

Öncelikle Avcılar Parseller tesisatçı olarak klozet tıkanıklıkları için uygun malzeme ve cihazlar eşliğinde sorun nerede olursa olsun gelebilecek ve işlemlere başlayabilecek yapıda servis ağır ve teknik parçalara sahip olduğumuzu belirtmek ile ilk aşamayı geçmek istiyoruz. Klozetinizi temizlerken bezlerin düşmesi ve alınmak istememesi, klozetlerin iç yapısında asılı olarak duran kötü kokuları giderici aparatların kendiliğinden düşmesi ve giderin iç yapısında ve derinlerde takılı kalması, inşaat aşamasında tadilat ve harf malzemelerindeki beton yada demir kalıplarındaki kaçacak şekilde geçmişte takılı kalması da sorunlar arasında yer alabilir. Avcılar parseller tesisatçı hizmetleri olarak sizlere önerimiz, düşürülen malzemeyi görüyorsanız, sifona kesinlikle basmayın ve elinize eldiven, çukur kap yardımı ile o maddeyi almaya çalışın. Malzemenin kanalizasyon sistemine geçmesi durumunda ise Parseller tesisatçı uzmanınızdan yardım almanız son derece önemlidir. Bu aşamada klozetlerinizi kırmak yada Tesisatlarınızın derinliklerine ulaşmak için fayans yada duvarlarınıza zarar vermek gibi niyetimizin olmadığını en başta belirtelim. Kullandığımız robot yardımı ile öncelikle görsel temas için kamera özelliği bulunan ekipmanımızı kullanırız ve nerede takılı olduğunu araştırırız. Bulunduğu zaman ise uygun spiral ve çengel parçalar ile klozetten çıkartılması için işlemlere başlayabiliriz. Eğer oluşacak tıkanıklığın sebebi çıkartılmayacak kadar vahim durumda ise kanal açıcı yada metalleri eriterek, kanalizasyon ile karışmasına olanak tanıyacak ekipmanlarımızı da kullanarak tadilat gibi seçenekleri ortadan kaldırabiliriz .

Parseller tesisatçı hizmetlerimizden faydalanmanız için binanızda herhangi tesisat sorununuzun olması yeterlidir.

parseller tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA