Cihangir tesisatçı olarak cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi profesyonel servisler için bizi arayabilirsiniz. Sıradan tesisat problemleri için 7/24 arayabileceğiniz bir tesisat servisiniz artık var.

Ev ya da iş yerlerinde karşılaşmış olduğunuz bütün tesisat sorunları için Cihangir tesisatçı firmamızdan destek alabilir, haftanın her günü bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma çalışanlarımız bu konuda eğitim ve tecrübe sahibi personellerden oluşur. Bizimle iletişim kurduktan sonra personelimiz direk olarak adresinize gelecektir. Çalışmalar zaman kaybetmeden başlatılır ve kısa sürede sonuçlandırılmış olur.

Avcılar Cihangir Tesisat Servisi

Tuvalet ya da lavabolarda oluşan tıkanıklık sorunları herkes için bir kâbustur. Çünkü bu problem sürerken herhangi bir kullanım gerçekleştirmeniz mümkün olmaz. Eğer kullanıma devam ederseniz lavabo ya da tuvalet içerisinden su taşması meydana gelir. Kullanmış olduğunuz kimyasal açıcılar da işinize yaramaz. tesisatçı tıkanıklık açma servisimiz hem lavabo hem de tuvaletleri cihazlar yardımı ile kısa sürede açar. Bütün kirler temizlenir ve kireçlenme varsa bu da ortadan kaldırılır. Böylece aynı sorun tekrar karşınıza çıkmayacaktır. Uzun bir zaman boyunca rahat bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Cihangir tesisatçı petek temizleme hizmetlerimiz ile ısınma sorunu olan peteklerinizi temizletebilir ve problemden kurtulma fırsatını elde edersiniz. Bu işlem de çeşitli cihazların yardımı ile yapılır. Böylece peteklerin sökülmesine de gerek kalmaz. Bütün tesisatın iç kısmı farklı kimyasal ürünler ile temizlenecek, peteklerinizde ısınma sorunu da kalmayacaktır. Siz de kış aylarında zorluk yaşamamış olursunuz. Cihangir su tesisatçısı firmamız yalnızca bunlarla sınırlı değil, montaj ve tesisat değiştirme hizmetlerini de veren bir adrestir.

cihangir tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA