parseller tıkanıklık açma

Parseller tıkanıklık açma işlemlerimiz arasında tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo tıkanıklığı açma ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri vardır. Avcılar tesisatçı tıkanıklık açma çalışma sistemimiz içerisinde faal şekilde çalışan ekibimizi özenle seçtik ve onların verdikleri kararın doğruluğundan eminiz. Sizde tıkalı olan hatlar için bizleri deneyerek en doğru tercihi yapınız.

Tuvalet , Lavabo ve Gider Tıkanıklığı Açma

Parseller tıkanıklık açma işlerinde çağrı yoğunluğumuz ne kadar yüksek olursa olsun, aynı gün destek ve randevu vermeyi amaçlıyoruz. Evimizde çok defa muslukları kullanırız ve içlerini hangimiz merak edip açıyoruz ki? Tek yaptığımız tesisatı kullanmaktır. Fakat temiz sulardaki kalite bozulması, kireçli olması, bazen de biraz kum gibi atıkların ek parçalar, ana gövde gibi batarya içlerindeki malzemelere tutunması, zamanla kirecin artması ile maalesef bozulabiliyor. Arıza bu basit tıkanıklık ile en fazla suyun akmaması yada biraz cılız hale gelmesi ile sonuçlanabilir. Parça temizliği varsa değişmesi gerekenlerle ilgili yapılacak işlem ile çok geçmeden problemi çözebiliyoruz. Parseller tuvalet açma tesisatçısı için bir tesisatı hangi atık türünün istila ettiğinin çok önemi yoktur. İş ayırt etmemek en doğrusu fakat atık türlerine göre gelişmiş teknikleri uygulamak çok etkilidir. Borulardaki terleme sorunu, izolasyonun sıva için yapılması gerektiği halde bu adımın atlanması yani yapılmaması, boruların biraz sıcak ortamdan geçmesi ve atık birikmesine yönelik, çatlaklar oluşmuşsa bu kısımlardan temiz suyun dışarı çıkması şeklinde oluşabilir. Zaten böyle bir sorun görüyorsanız, duvar dışındaki bir borudan söz ediyoruz, isterseniz hemen şimdi hizmet vermeye başlayabiliriz.

Parseller tıkanıklık açma teknik servisimizce her zaman 2015’e yakın teknolojinin kullanılmasından yanayız. Parseller lavabo tıkanıklığı açma fiyatı sadece 99 TL yapmanız gereken tek şey bizi arayıp adres bilgilerinizi vermek.

Be the first to comment

Leave a comment

0551 231 83 55