Avcılar kameralı su tesisatçısı olarak su kaçağı tespiti ve tıkanıklık yeri tespiti yapmaktayız  sadece 99 TL ye hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Avcılar tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Avcılar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Avcılar kameralı su tesisatçısı ile aslına bakarsanız çoğu insanın başına gelebilecek bir vakayı anlatmak istiyoruz. Musluğu açmak için çevirdiğinizde suyun az geldiğini gördüğünüz de ne yaparsınız? Bunu ilk kez yaşıyorsanız biraz önemsememek normaldir. Peki ya sürekli halde bu şekildeyse? Özellikle eski tip binalarda ve örnek olarak 30-40 sene gibi zaman geçmiş yapılarda suyun az akması için şu anda aklımızda bazı sebepler belirmeye başladı ve sizlerle paylaşalım. Avcılar cihazla su kaçağı bulma ile eski tip binalarda tazyikli su oluşmamasına dair problemleri mercek altına alarak, neler yapabileceğimizi tartışıyoruz. Bu kadar eski bir binada yer alıyorsan ve tesisatlar hiç değişmediyse ve özellikle galvaniz dediğimiz boru sistemleri apartmanda yer alıyor ise maalesef kireçlenme ve paslanmaya bağlı olarak içindeki bu maddelerin artması nedeniyle boru daralması oluşabilir. Boru daraldığı zaman içinden geçmekte olan su miktarı oldukça yavaşlayacak ve azalacaktır. Tazyik oluşmamasının arkasında böyle bir neden olabilir. Diğer taraftan eğer sizdeki problem komşularınızda da aynen varsa su kolonlarınıza ilişkin sıkıntı görülebilir. Komşularınızda problem yok ve sadece sizde varsa galvaniz boru döşenmiş ise bunların mutlaka temizlenmesi gerekiyor. ikinci bir alternatif ise kimyasal ilaç ile paslı kısımların içten temizliğin yapılmasıdır. Plastik boru varsa da cihazlarla arızalı kısmı tespit edebiliriz.

Avcılar kameralı su tesisatçısı evlerinizde tesisatlardaki sıkıntıyı görerek, cihazlarla sorunu saptayarak, ilgili kimyasal ilaçlarla temizliği yerine getirerek sizlere destek olmaya devam ediyor.

avcılar kameralı su tesisatçısı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA