Avcılar kanalizasyon açma tesisatçı firmamız iski yetki belgeli olarak açmaktadır. Kanal açma , tuvalet açma ve lavabo açma gibi sorunlarında avcılar tesisatçı olarak yanınızdayız.

Avcılar Kanal Açma

Avcılar kanalizasyon açma firmamız aynı zamanda avcılar tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti de vermektedir. Tıkanıklık oluşumlarını kırmadan kanal açma ve görüntüleme kamera sistemleri kullanarak iski belgeli olarak açmaktayız. Tıkanıklıkların yerini kamera sistemleri kullanarak görüntülüyoruz böylece tıkanıklığın kaçıncı metrede olduğunu belirliyoruz. Sonrasında tıkanıklık açma robotu ile etrafı kırmadan salınan yayı sistemle açıyoruz.

Tıkanıklık Nasıl Oluşur ?

Tıkanıklıkların asıl sebebi kullanıcı hatalarından meydana gelmektedir. Tuvalet giderinin içine atılan ıslak mendil , kağıt havlu ve çeşitli cisimler tıkanıklığın oluşumunda baş etmendir. Kanalizasyon tıkanıklığı oluşumu apartman sakinlerinin bu gibi cisimlerin gidere atılması sonucunda meydana gelmektedir. Avcılar kanalizasyon açma ekibini arayarak tıkanan apartman giderlerinden ve tuvalet tıkanmasından kurtulabilirsiniz.

avcılar kanalizasyon açma

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA