En yakın tesisatçı Avcılar başta olmak üzere İstanbul geneli cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açımı ve petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Avcılar dışında ki şubelerimiz vardır bilgi için lütfen bizi arayaınız.

Evimiz, iş yerlerimiz, toplu yaşama alanları, kamu ve özel binalardaki tuvaletlerin sürekli çalışabilir ve giderlerinin sorunsuz olması gereklidir. En yakın tesisatçı ustalarımız montajdan, bakımını, onarımına ve temizliğine kadar çok sayıda konuda sizlere destek vermeye devam ediyorlar. Genelde klozetlerin iç kısmına kötü bazı kokuların yayılmasını engellemek maksadı ile konulan koku gideriler yer alır. İç kısımda kenarda asılı olacak ve klozet suyu ile temas edecek şekilde kalan küçük ürünlerden bahsediyoruz. Bunların zamanla aşınması yada dış müdahale ile giderde kalması ve plastik malzemenin de yer alması tıkanıklık sebebi olabilir. Aynı şekilde bazı temizlik ürünlerinin sert maddeleri, toz temizleyiciler, kimyasal çözücülerin başka bazı maddeler ile birleşerek, duvarlara yapışması ve ilk kullandığınız gibi giderin hızlı akmasının önünde set oluşturmaları gibi sebeplerden ötürü klozetleriniz tıkanabilir. En yakın Tesisatçınızı arayarak, ufak bir yardımımız ile kalıcı olarak sorunu ortadan kaldırmamız söz konusudur.

İstanbul Geneli Servis İmkanı

En yakın tesisatçı müşteri hatlarımızı kullanarak, arıza tespit kaydı oluşturabilir, personelimizin kısa zaman sonra gelmesini sağlayabilirsiniz. Günün her saati çağrı merkezlerimiz açık olmakla birlikte en kalıcı çözümlere ulaşmanız için deneyimli ekibimiz ile göreve hazırız. Evinizdeki toz ve kirleri temizlerken biriken kirli suları bazen klozet yada tuvaletlerimize dökeriz. Saç ve kıl artıkları ile beraber bunlar ilerde tıkanıklığa yol açabilir. Size önerimiz balkon giderini kullanmanızdır. Fakat artık ortada sorun varsa en yakın tesisatçı personelimizin çalışmalarını anlatarak bir miktar sorunu gidermek adına çözüm önerilerimizi yazmak istiyoruz. Tuvalet yada klozet tıkanıklıkları asla aşılamaz değildir. Çözüm için kullanılan cihazımız boruların en ufak kıvrımları ve dönemeçlerini bile kolaylıkla geçebilecek, kanalizasyon hattına yakın seviyelere kadar ulaşabilecek özelliklere sahiptir. Işıklı ve kameralı ekipmanımız ile bir miktar gözlem yaparak, suyun akışını neyin engellediğini öğrenmeye çalışırız. Sonrasında metal parça ise çekmek yada eritmek ve kanalizasyona göndermek, kumaş ve bazı parçalar için çekmek ve klozetten dışarı çıkartmak gibi işlemlerle beraber tazyikli su basılarak ne kadar verimli çalıştığı kontrol edilebilir.

Hayatınızı kolaylaştıran ve pratiklik sağlayan, günün en verimli saatlerini sizlere geri veren bu şekilde çalışmalar ile zamanınız size kalsın ve tesisat problemleri için görevi en yakın tesisatçı devir edin. Haklı müşteri bakış açımız ile sevgi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

en yakın tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA