Avcılar su kaçağı tespit sıkça rastladığımız konulardan birisi sıhhi tesisat üzerine olan sızıntılardır. Ne sizin, ne de alt komşunuzun asla istemeyeceği keskin ve kötü kokuların yayılmasını sağlamakla birlikte ahşap yada betonarme binalarınızda maddi kayıplar oluşturmasını sağlayabilir. Avcılar tesisatçı su kaçaklarını son teknoloji ile nokta tespiti yapıyor.

Avcılar Tesisatçı Su Kaçağını Buluyor

Avcılar su kaçağı tespit şöyle bir örnek verelim. Çatı katında yağmur suları bir hayli birikti ve siz bunu geç fark ettiniz, tavandan itibaren haftalar boyunca zemin kısımları suyu bir hayli çektiğini hayal edelim. Islaklık sizin binanızın çatısında yakında görünmeye başlayacak ve tamamen yok olması bir hayli sürebilir. Aslında bu havaların sıcaklığı ve kaçakların devam edip etmediği ile alakalıdır. Söz konusu boru çatlaması ve su basması olsaydı, burayı tamir ettikten sonra düzelme sürecinin başlayacağını söyleyebilirdik. Tavandan başlamak üzere her köşe bucak cihazlar ile taranır ve boruların yerlerinden, sulara kadar analizler yapılır. Ortaya çıkan sonuç dahilinde hasarlı boruyu kesin teşhis ettikten sonra gerisi birkaç saat sürecek işlemden ibarettir. Avcılar su kaçağı tespiti nemlenen yani su sızdırmaya yüz tutan yada damlacıkları sürekli düşen bir duvarı asla boyamamalısınız. Çünkü bu tutmayacaktır. Kaçak kapatılması, duvarın kurumaya bırakılması yada bu iş için cihazlardan destek alınması ve sonrasında bu isteğinize girişmenizi öneririz. Avcılar tespit cihazlı tesisatçı sorunlarınıza çözüm bulur.

Avcılar su kaçağı tespit hasarlı boru değişmişse ve beton kuruması için cihaz desteğini almışsanız tahmini olarak 1-4 hafta içinde tamamen eski haline evinize dönecektir. Lakin alçı ve boyaların düşmesinden dolayı, onarım yapmaya tamamen kurumasının gerçekleştiği aşamadan itibaren başlamalısınız.

avcılar su kaçağı tespit

Bir Cevap Yazın

0533 355 94 93 TIKLA ARA